Ocalony od Raka Żołądka: Można Pomóc Nawet w Ostatnim Stadium Raka Żołądka

Pan Zhang Yu Qiang (38 l., Chiny)

Jestem pracownikiem administracji rządowej w Chinach. Cztery lata temu, w wieku 33 lat zdiagnozowano u mnie raka żołądka. Lekarz powiedział mi, bym raczej zaczął przygotowywać już swoją rodzinę na własny pogrzeb.

“…dodał, że pozostał mi jeszcze chyba tylko niecały rok życia, byłem zupełnie załamany i nieomal zemdlałem na jego oczach.”

Kiedy dodał, że pozostał mi jeszcze chyba tylko niecały rok życia, byłem zupełnie załamany i nieomal zemdlałem na jego oczach. Czułem swoją bezsilność i beznadziejność w całej tej sytuacji tak, że gdy tylko przeczytałem o Eliksirze Tian Xian w gazecie, zdałem się zupełnie na to lekarstwo w akcie ostatniej desperacji przed niechybnie zbliżającą się śmiercią.

Natychmiast także odwiedziłem doktora Wang’a by z nim porozmawiać i kupić jego leki.

W drugim roku mojego leczenia zażywałem już tylko Eliksir Tian Xian. Przez kolejne 3 lata stosowałem się do wskazówek dr Wang’a jedząc zielone i żółte warzywa i owoce oraz całkowicie zaprzestałem palenia papierosów.

“…guz zupełnie zniknął”

Obecnie ból minął, a guz zupełnie zniknął. Z powrotem mogę jeździć do pracy na rowerze i wieść szczęśliwe życie wraz z moją ukochaną rodziną.