Najczęściej Zadawane Pytania Na Temat Eliksiru Tian Xian

 

1. Dlaczego bardziej efektywnym jest łączenie Eliksiru Tian Xian z Zachodnimi terapiami medycznymi?

Stosowane obecnie zachodnie terapie anty-nowotworowe są uważane za najbardziej skuteczne i bezpośrednie metody leczenia raka. Jakkolwiek terapie te są zarazem wąskim gardłem dla późniejszej rekonstrukcji właściwego stanu zdrowia organizmu. Koncepcja podejścia Medycyny Chińskiej w tym względzie opiera się na wzmocnieniu systemu odpornościowego i regulacji całego ustroju, co w konsekwencji pozwala na odnowę uszkodzonych komórek i przywrócenie ich właściwych, podstawowych funkcji.

Eliksir Tian Xian uzupełnia to, czego nie mogą zachodnie terapie. Ostatnie nasze doświadczenia z Eliksirem Tian Xian dowodzą, że zażywanie go przez pewien okres czasu przed operacją chirurgiczną, może skutecznie zmniejszyć rozmiar guza, co ułatwi znacznie wykonanie samego zabiegu i jego efektywniejsze usunięcie. Zażywanie zaś Eliksiru Tian Xian po operacji, w znaczącym stopniu skraca czas rekonwalescencji pacjenta, jednocześnie zapobiegając przerzutom i nawrotom choroby.

Biorąc Eliksir Tian Xian można znacząco złagodzić takie objawy jak : wymioty, nudności, owrzodzenia jamy ustnej oraz spadek ilości białych ciałek krwi, związane z chemo- i radioterapią zalecaną zazwyczaj przed, lub po zabiegu chirurgicznym. Zażywanie go realnie zwiększa również samą efektywność chemo- i radioterapii.

 

2. Czy pacjenci mogą prowadzić terapię anty-nowotworową za pomocą samego tylko Eliksiru Tian Xian bez chemo-, radioterapii bądź też operacji chirurgicznej ?

Stanowczo zalecamy naszym pacjentom, by nie zarzucali zachodnich, konwencjonalnych metod leczenia. Mimo, że większość pacjentów zażywających Eliksir Tian Xian, być może nie chciałaby być poddana operacji lub też odczuwa strach przed uciążliwymi konsekwencjami radio- i chemoterapii, staramy się pouczać ich, że zachodnie terapie medyczne powinny stanowić główny trzon leczenia raka z równoczesnym ich uzupełnieniem za pomocą produktów Tian Xian. Bazując na naszym doświadczeniu stwierdziliśmy, że znacznie wzrasta efektywność leczenia pacjentów w wysoko zaawansowanym stadium choroby, gdy łączy się stosowanie zachodnich terapii z zażywaniem zwiększonych ilości Eliksiru Tian Xian oraz innych produktów tej serii leków. Niektórzy pacjenci, nie mogący z różnych względów być poddani chemio-, lub radioterapii ze względu na zły stan swojego zdrowia, zażywając zwiększone dawki Eliksiru Tian Xian wraz z innymi, właściwymi produktami tej serii, mają szansę poprawienia swojej kondycji zdrowotnej na tyle znacząco, by po czasie móc być zdolnymi do dalszego poddania się zachodnim terapiom leczniczym.

 

3. Jakie jest standardowe dawkowanie?

Standardowe dawkowanie zaleca się w przypadku pacjentów we wczesnym lub średnim stanie zaawansowania choroby nowotworowej oraz tych u których choroba jest w stanie remisji. Standardowe dawkowanie wymaga podawania pacjentowi 40 ml Eliksiru Tian Xian dziennie – tj. każdorazowo po 20 ml o godz. 9:00 rano i 21:00 wieczorem.

 

4. Co oznacza zwiększone dawkowanie ?

Zwiększone dawkowanie Eliksiru Tian Xian stosuje się w przypadku pacjentów w zaawansowanym stadium choroby oraz tych, którzy przechodzą specjalistyczne leczenie. Zwiększone dawkowanie wymaga podawanie pacjentowi 60 ml. Eliksiru Tian Xian dziennie – tj. każdorazowo po 20 ml w godz. 9:00 rano, 15:00 po południu i 21:00 wieczorem.

 

5. Jaka jest różnica pomiędzy standardowym a zwiększonym dawkowaniem?

Przez ostatnie kilka lat większość z naszych pacjentów podejmowała terapię w ostatnim lub bardzo już zaawansowanym stadium choroby nowotworowej. Niektórzy z nich nie mogli z różnych powodów podjąć leczenia klinicznego, bądź zostali z różnych względów zdyskwalifikowani z jakiejkolwiek dającej im szanse pokonania choroby terapii klinicznej. W rezultacie często okazywało się, że standardowe dawkowanie nie było w przypadku większości z nich wystarczająco efektywne. Z tego tez powodu zdecydowanie zalecamy stosowanie w początkowej fazie terapii zwiększone dawkowanie eliksiru.

 

6. Dlaczego zaleca się przyjmowanie Eliksiru Tian Xian o godz. 9:00 rano i 21:00 wieczorem?

Prowadzone badania wykazały, że komórki nowotworowe wykazują najwiekszą aktywność I zwiększoną zdolność replikacji w godzinach dopołudniowych (w czasie od godz. 10-tej do 11-tej do południa) oraz późnym wieczorem (w godz. Od 22-giej do 23-ciej wieczorem). Jeśli pacjent zażywa Tian Xian o godz. 9:00 rano I 21:00 wieczorem, to przyjmowany w tym właśnie czasie ma on szansę działać o wiele skuteczniej.

 

7. Czy jest jakaś maksymalna, dopuszczalna dawka Eliksiru Tian Xian?

Maksymalna, dopuszczalna dawka dla Eliksiru Tian Xian to 120ml dziennie. Należy pamiętać, że przyjmowanie zbyt dużych dawek jakichkolwiek leków może zaburzyć pracę wątroby lub nerek pacjenta.

 

8. Jaka jest maksymalna, dawka Czopków Tian Xian, jaką można zaaplikować w ciagu jednego dnia?

Składniki Czopków Tian Xian stanowią bardzo silne środki przeciwnowotworowe. Maksymalna dzienna dawka to 4 czopki.

 

9. Czy Naturalny Tonik Odżywczy Vital Essential może być przyjmowany w sposób ciągły?

Niezaprzeczalnym faktem jest, że z roku na rok wraz z wiekiem zazwyczaj pogarsza się nasza kondycja fizyczna. Do tego żyjemy w coraz to bardziej szkodliwym dla naszego organizmu środowisku. W rezultacie nasz organism stale potrzebuje dodatkowych suplementów odżywczych dla zachowania właściwego (tj. zdrowego) funkcjonowania. Stałe przyjmowanie Vital Essentials byłoby z pewnością dla naszego zdrowia bardzo korzystne.

 

10. Po zażyciu Eliksiru Tian Xian mogą czasem wystąpić zaparcia, co należy wtedy robić?

Jako, że zawiera on żółć zwierzęcą (która według chińskiej medycyny jest zimnym lekarstwem) w przypadku pacjenta o gorącej budowie (konstytucji cielesnej) występuje pewna niewielka szansa wystąpienia zaparcia. Można łatwo temu zaradzić zażywając niewielką ilość osolonej wody rano przed śniadaniem Zaleca się również pacjentom włączenie do swojej dziennej diety produktów zawierających dużą ilość błonnika.

 

11. Po zażyciu Eliksiru Tian Xian może czasem wystąpić biegunka, co należy wtedy robić?

Zdarza się tak najczęściej w przypadku pacjentów o zimnej i wątłej budowie (konstytucji cielesnej). Objawy te można złagodzić pijąc napój przyrządzony z czerwonego daktyla (5-7 kawałków) z dodatkiem imbiru (3-5 plasterków) przez okres 3 do 5 dni.

 

12. Po zażyciu Eliksiru Tian Xian mogą czasem wystąpić bóle w nadbrzuszu, co należy wtedy robić?

Dzieje się tak czasami ze względu na aktywację przez Eliksir cyrkulacji krwi. Ten objaw często pojawia się u pacjentów ze zmianami nowotworowymi w okolicach płuc. Powinien on samoistnie ustąpić po ukończeniu zażywania pierwszej serii leku.

 

13. Po zażyciu Eliksiru Tian Xian może czasem wystąpić “odbijanie się” oraz pieczenie w żołądku, co należy wtedy robić?

Takie objawy zdarzają się zwykle u pacjentów z chronicznym nieżytem lub zapaleniem żołądka oraz wrzodami trawiennymi na początku zażywania eliksiru Tian Xian. Można osiągnąć poprawę takiego stanu rzeczy pijąc napój przyrządzony z czerwonego daktyla (5-7 kawałków) z dodatkiem imbiru (3-5 plasterków). Nieżyt żołądka może zostać w ten sposób wyleczony już nawet po ukończeniu pierwszego kursu zażywania eliksiru.

 

14. Po zażyciu Eliksiru Tian Xian może czasem wystąpić zadyszka i przyspieszenie rytmu serca, co należy wtedy robić?

Eliksir Tian Xian powoduje efekt zwiększenia cyrkulacji krwi. W miarę kontynuacji jego zażywania sytuacja sama wraca do normy. Zdarza się tak w niezwykle rzadkich przypadkach u ludzi z osłabioną pracą serca. W takim przypadku należy po prostu zmniejszyć dawki, zwiększając jednocześnie częstotliwość ich zażywania. Nie jest wymagane używanie dodatkowych leków stymulujących pracę serca.

 

15. Po zażyciu Eliksiru Tian Xian mogą czasem wystąpić zawroty głowy, co należy wtedy robić?

Zazwyczaj przyczyną w takim wypadku jest znaczne osłabienie konstytucji cielesnej pacjenta. Objawy takie powinny same ustąpić po tygodniowym okresie przyjmowania obniżonej dawki leku. Po tym czasie zazwyczaj organizm pacjenta przywyka do przyjmowania właściwych dawek lekarstwa. Należy pamiętać o ponownym zwiększeniu dawki do zalecanego poziomu, gdy tylko uciążliwe objawy ustąpią .

 

16. Po zażyciu Eliksiru Tian Xian czasem mogą wystąpić nudności lub brak apetytu, co należy wtedy robić?

Zażywanie Eliksiru Tian Xian nie powoduje braku apetytu ani nudności. Dolegliwości takie jak nudności, wymioty, czy też brak apetytu zazwyczaj są powodem odbywanej (lub niedawno odbytej) radio- albo chemoterapii. Terapie te mogą także uwrażliwić pacjenta na stosunkowo silny zapach ziołowych leków. Należy wtedy zmniejszyć ilość podawanego eliksiru zwiększając w tym czasie stosowanie czopków Tian Xian aż do momentu złagodzenia objawów.

 

17. Po zażyciu Eliksiru Tian Xian może wzrosnąć ciśnienie krwi, co należy wtedy robić?

Eliksir Tian Xian ma działanie przyspieszające cyrkulację krwi. Jest to tylko chwilowy objaw nie powodujący żadnych zjawisk chorobowych w układzie krążenia. Jeśli jednak pacjent cierpi na nadciśnienie, należy kontynuować przyjmowanie leków niwelujących zwyżkę ciśnienia krwi w organizmie.

 

18. Jeżeli po zażyciu Eliksiru Tian Xian w przypadku pacjenta z cukrzycą wzrośnie poziom cukru we krwi, co należy wtedy robić?

W przypadku takich pacjentów Eliksir Tian Xian powinien być zażywany przy jednoczesnym przyjmowaniu leków obniżających poziom cukru we krwi. Pacjenci powinni regularnie odwiedzać swoich lekarzy w celu sprawdzania właściwego poziomu cukru we krwi.

 

19. Po zażyciu Eliksiru Tian Xian ton koloru skóry może stać się nieco ciemniejszy, co należy wtedy robić?

Tak zazwyczaj zdarza się w przypadku pacjentów z rakiem wątroby. Wszystko w tym względzie wraca do normy zazwyczaj po 2-3 miesiącach zażywania.

 

20. Po zażyciu Eliksiru Tian Xian mogą pojawić się hemoroidy, co należy wtedy robić?

Jest to odznaką wydalania toksycznych substancji z ciała i dotyczy zazwyczaj pacjentów cierpiących już wcześniej na tę przypadłość. najlepiej w takim przypadku udać się do chirurga w celu ich usunięcia by nie dopuścić do infekcji. Po zagojeniu ran bardzo pomocne w zaleczeniu hemoroidów mogą okazać się czopki Tian Xian.

 

21. Jakie mogą być reakcje organizmu, wskazujące na aktywne oddziaływanie na niego zażywanego Eliksiru Tian Xian?

Po okresie 3-5 dni od rozpoczęcia zażywania Eliksiru Tian Xian mogą pojawić się takie objawy jak ból, owrzodzenia i przemęczenie w zależności od natężenia i rozmiaru choroby. Stanowią one symptomy poprawy stanu zdrowia organizmu i ustępują po przywyknięciu pacjenta do leku w trakcie dalszego jego przyjmowania.

 

22. Po zażyciu Eliksiru Tian Xian u pacjentów z nowotworami układu trawiennego mogą pojawić się wymioty i krwawe stolce. Co należy robić w takim przypadku?

Wymioty: Powinno się wtedy zażywać poszczególne dawki leku z napojem z plasterków imbiru i czerwonych daktyli zalanych wrzątkiem.

Krwawe stolce: W przypadku pojawienia się krwawych stolców, zalecamy udanie się na badanie lekarskie, w celu sprawdzenia, czy nie ma przerzutów choroby do jelita grubego lub odbytu.

 

23. Po zażyciu Eliksiru Tian Xian niektórzy pacjenci mogą odczuwać delikatne dreszcze przenikające ciało. Co należy robić w takim przypadku?

Jest to normalny objaw polepszonej, swobodnej cyrkulacji krwi w układzie krwionośnym, stanowi on również oznakę, że ziołowe leki rozpoczęły walkę z komórkami nowotworowymi w organizmie. Powinno się kontynuować dalsze dawkowanie leku, a objawy te powinny ustąpić w ciągu 1 do 2 tygodni.

 

24. Jak zażywać Eliksir Tian Xian, gdy po chemoterapii pojawiło się owrzodzenie w jamie ustnej?

Należy rozcieńczyć dawkę Eliksiru w takiej samej ilości wody i powoli wypijać rozcieńczone lekarstwo. Zaleca się wtedy również stosowanie czopków Tian Xian w celu wzmocnienia działania eliksiru i złagodzenia ewentualnego bólu.

 

25. W jaki sposób aplikować Eliksir Tian Xian, gdy pacjent odżywiany jest za pomocą zgłębnika (sondy)?

należy używając strzykawki wstrzyknąć najpierw do sondy odpowiednią dawkę eliksiru, a następnie 15ml wody by upewnić się, że przedostanie się on w całości do żołądka.

 

26. Jak działa Eliksir Tian Xian na pacjentów cierpiących na wodobrzusze (puchlinę brzuszną)?

W przypadkach poważnego wodobrzusza zachodnie , kliniczne kuracje medyczne wymagają usuwania nadmiaru nagromadzonej wody z organizmu. Zażywanie Eliksiru Tian Xian , Kapsułek oraz Czopków jest w stanie kontrolować poziom wodobrzusza i skutecznie hamować jego wzrost jeszcze we wczesnym stadium choroby.

 

27. Co należy robić, gdy pacjent cierpiący na chorobę nowotworową złapie przeziębienie?

Gdy pacjent, lub ktoś z bliskiej jego rodziny wykazuje symptomy grypy, należy sugerowaną, właściwą dla pacjenta dzienną dawkę eliksiru zwiększyć o 20ml przez okres najbliższych 7 dni. co wydatnie zwiększy predyspozycje odpornościowe jego organizmu do walki z szkodliwymi wirusami.

 

28. Dlaczego Eliksir Tian Xian ma czasami trochę różny smak?

Dzieje się tak ze względu na stężenie i słodycz miodu zbieranego przez pszczoły z różnych kwiatów, w różnych porach ich kwitnięcia. Z tego powodu, czasem pacjenci odczuwają nieco inny smak eliksiru.

 

29. Czy Eliksir Tian Xian można zażywać przed oraz po operacjach chirurgicznych lub w trakcie i po chemoterapii?

Jeśli wasi lekarze zalecają z jakiejś przyczyny ścisłą dietę (poszczenie), nie powinno się na siłę zażywać eliksiru do zakończenia prowadzonej terapii. W przeciwnym wypadku, można kontynuować zażywanie eliksiru. Po przebytej operacji, można powrócić do przyjmowania eliksiru, gdy tylko prowadzący pacjenta lekarz zezwoli na ponowne, doustne przyjmowanie płynnej diety.

 

30. Które Kapsułki Tian Xian są najbardziej właściwe dla pacjentów z kilkoma nowymi ogniskami przerzutowymi?

Pacjenci z kilkoma nowymi ogniskami przerzutowymi nowotworu mogą wybrać odpowiednie kapsułki, kierując się umiejscowieniem ostatniego ogniska przerzutowego lub miejscem najbardziej uciążliwego przerzutu. Jeżeli pacjent ma za sobą wiele kursów radio i chemoterapii, zakłócających pracę wątroby, zaleca się długotrwałe stosowanie Kapsułek Tian Xian #3 dla wzmocnienia słabego stanu fizycznego organizmu.

 

31. Co należy robić, jeżeli pacjent ma problem z połykaniem kapsułek Tian Xian?

Należy wtedy otworzyć kapsułkę i zmieszać znajdujący się w niej proszek z lekko osłodzoną (miodem – nie cukrem!) wodą. Efekt działania jest wtedy nawet lepszy niz. przy połykaniu całych kapsułek.

 

32. W jaki sposób pacjenci z rakiem odbytu mający implanty odbytu mogą używać czopków Tian Xian?

Jeśli rany pooperacyjne jeszcze się nie zagoiły, nie należy stosować czopków. Miesiąc po zagojeniu ran, jeśli pacjent nie ma biegunki, należy wsunąć czopek bezpośrednio do tracheotomu (sztucznego odbytu).

 

33. Czy czopki Tian Xian mogą być używane przeciw wszystkim rodzajom nowotworów?

Tak. Składniki lecznicze czopków Tian Xian są absorbowane bezpośrednio przez lokalne błony śluzowe i naczynia krwionośne. W połączeniu z Eliksirem oraz kapsułkami Tian Xian, mogą one efektywnie kontrolować wzrost nowotworu, zapobiegać przerzutom i łagodzić ból.

 

34. Jakie rodzaje nowotworów wymagają stosowania Plastra Tian Xian?

Plaster Tian Xian powinien być używany zewnętrznie, w przypadku nowotworów znajdujących się blisko powierzchni ciała. Działa on na całej połaci ciała, w głąb od miejsca naklejenia , łagodzi bóle, usuwa sińce i opuchlizny. Stosowany łącznie z eliksirem i kapsułkami Tian Xian, zwiększa efektywność leczenia, umożliwiając organizmowi absorpcję leku przez różne jego systemy.

 

35. Co należy robić, gdy pacjent jest zbyt słaby?

W przypadku pacjentów otrzymujących często radio- i chemoterapię, z wysokim zaawansowaniem choroby, zażywających eliksir i kapsułki oraz stosujących czopki i plastry Tian Xian, polecamy dodatkowo zażywanie Naturalnego Eliksiru Odżywczego (rano i wieczorem) dla wzmocnienia organizmu.

 

36. Pacjent z nosowo-gardłowym nowotworem po licznych często powtarzanych kursach radioterapii ma trudności z otwieraniem ust. Co należy zrobić w takim przypadku?

Można zaradzić takiemu stanowi poprzez naklejanie plastra Tian Xian na policzki raz dziennie na czas około 8 godzin.

 

37. Czy pacjenci z dysfunkcją nerek biorący hemodializy mogą zażywać produktów Tian Xian?

Pacjenci ci nie powinni zażywać produktów Tian Xian w dniu hemodializy. Po hemodializie pacjenci mogą dalej kontynuować ich zażywanie.

 

38. Czy Eliksir Tian Xian jest naprawdę efektywny?

Tak, jest efektywny. W zależności od różnego stanu pacjenta i stopnia zaawansowania choroby Eliksir Tian Xian ma różny stopień efektywności. ogólnie rzecz biorąc, jest uznawany za efektywny, gdy zostanie osiągnięty założony, zależny od określonego stopnia zaawansowania choroby efekt terapeutyczny.

 

39. Co oznacza termin “założony efekt terapeutyczny dla określonego stopnia zaawansowania choroby”?

(1) Ostatni stopień zaawansowania raka: Eliksir Tian Xian może znacznie złagodzić ból i przedłużyć okres życia. Większość pacjentów w tym stanie pozostaje spokojna i prawie nie odczuwa większości związanych z tą fazą choroby uciążliwych dolegliwości.

(2) Średni stopień zaawansowania raka: W połączeniu z metodami klasycznych, terapii medycznych Eliksir Tian Xian może pomóc poprawić stan zdrowia pacjentów z dnia na dzień. Wymagane jest tu jednak trzymanie się określonego ściśle reżimu leczenia, tzn. przyjmowanie zalecanych dawek leku w ściśle określonych porach dnia dla osiągnięcia oczekiwanych rezultatów ( kontroli wzrostu nowotworu, zapobieganiu przerzutom i dalszej redukcji rozmiaru guza nowotworowego).

(3) Wczesny stopień zaawansowania: W połączeniu z metodami klasycznych, terapii medycznych Eliksir Tian Xian może skutecznie zniszczyć komórki rakowe i efektywnie kontrolować ewentualne nawroty choroby. Dodatkowo może w znaczący sposób złagodzić efekty uboczne chemio- i radioterapii.

Aby osiągnąć założoną efektywność leczenia, w określonym stopniu zaawansowania nowotworu, pacjent musi wykazywać wiarę i odwagę potrzebną do długiej i trudnej walki tą chorobą.

 

40. Co oznacza 80,2% efektywność?

Łączną sumę efektywności 80,2% stwierdzono wśród przypadków klinicznych przy podawaniu chorym standardowej dawki leku.

1.2% wskaźnik ustępowania : zmniejszenie o ponad 50% rozmiaru koncentracji guza, utrzymujące się ponad 4 tygodnie.

2% wskaźnik poprawy : Koncentracja guza ograniczyła się od 25% do 50% i utrzymywała się przez co najmniej 4 tygodnie.

77% wskaźnik stabilizacji : Koncentracja guza ograniczyła się o mniej niż 25% i nie wykazywała żadnego wzrostu.

 

41. Czy Eliksir Tian Xian gwarantuje całkowite wyleczenie?

Niestety nie. Jest on jak do tej pory najbardziej efektywnym chińskim lekarstwem szczególnie gdy jego stosowanie łączone jest z elementami terapii anty-nowotworowych medycyny zachodniej. W oparciu o nasze doświadczenia, eliksir Tian Xian jest w stanie wzmocnić układ immunologiczny oraz znacznie przedłużyć życie chorego. Utrzymanie dobrej kondycji fizycznej pacjentów daje im szansę doczekania czasu wynalezienia bardziej zaawansowanych i efektywnych lekarstw anty-nowotworowych w przyszłości.

 

42. Jakie są inne, poza Kapsułkami Tian Xian #3 metody łagodzenia efektów ubocznych chemio- i radioterapii takich jak nudności, wymioty ..itp?

Przyklejanie plastra Tian Xian może również w znaczny sposób złagodzić te dolegliwości.

 

43. Jakiego rodzaju pożywienia powinni pacjenci spożywać więcej?

Doradzamy pacjentom zjadanie większej ilości grzybów, czosnku, octu oraz produktów fasolowych. Zalecamy natomiast jedzenie mniejszej ilości ciemnych mięs, na korzyść mięs jasnych. Ciemne mięsa zaliczane są do jedzenia o charakterze kwasowym. Zakwaszony organizm posiada większe prawdopodobieństwo zachorowania lub nawrotu choroby nowotworowej w przyszłości. Mleko i jajka ze swym bogactwem protein mogą dostarczać organizmowi głównej energii oraz pożywienia. Ze względu na znacznie wolniejszą gastroenergetyczną przemianę materii pacjenci potrzebują więcej wysoko włóknistych produktów zawierających duże ilości błonnika takich jak płatki owsiane, owoce i warzywa by uniknąć zaparć i wzdęć. Produkty fasolowe i mleczne łatwo produkują gazy trawienne, dlatego też pacjenci powinni spożywać jednorazowo tylko małe ilości produktów z fasoli, mleka sojowego oraz mleka krowiego. Zaleca się również (w miarę możliwości) zjadanie zróżnicowanych produktów.

 

44. Jakiego rodzaju pożywienia powinni pacjenci unikać?

Pacjenci nie powinni jeść krabów, skóry kurczaka, chili, oraz pić alkoholowych drinków.

 

45. Jaki rodzaj pożywienia jest kwasowy, a jaki zasadowy?

Właściwa Proporcja Poziomu Kwasowości w naszej diecie:

Kwaśne  

O zrównoważonej kwasowości

  Alkaliczne (zasadowe)
żółtko jajaserydaktylesłodkie desery szynkabekonkurczaktuńczykwieprzowinawęgorzwołowinachleb

produkty pszenne

masło

ryżorzechy ziemnepiwosmażone tofulavermałżeośmiornica czerwona fasolarzodkiewkajabłkocebulatofu suszona rzodkiewkafasolamarchewpomidorbananypomarańczedyniatruskawka

białko jaja

cytryna

szpinak

winogronaczerwone winoliście herbacianekelpwodorosty

Stosunek kwasowości

kwasowe : Alkalicznych (zasadniczo) = 1 : 3

 

 

 

 

 

 

 

46. Czy Eliksir Tian Xian był poddany jakimś badaniom lub testom laboratoryjnym?

A: Tak. Przeprowadzono wiele eksperymentów na zwierzętach oraz liczne testy kliniczne z udziałem pacjentów podczas badań i prac rozwojowych nad Eliksirem Tian Xian. Ostatnio Centrum Rozwojowo-Badawcze Biologii Wolnych Rodników w Taipei ( Free Radical Biology & Development Center in Taipei) przeprowadziło 4 eksperymenty wykonane przez różne instytuty badawcze.

 

47. Jakie konkretnie eksperymenty przeprowadzono w Centrum Rozwojowo-Badawczym Biologii Wolnych Rodników w Taipei?

Eksperymenty dotyczące eliminacji przez Eliksir Tian Xian wolnych rodników przeprowadzone przez : Institute of Biophysics, Academia Sinica, Beijing Bradford Research Institute, CA, USA.

Eksperymenty toksykologiczne prowadzone przez : Institute of Biophysics, Academia Sinica, Beijing Bradford Research Institute, CA, USA.

Badania wzmożenia funkcji odpornościowych prowadzone przez : Institute of Biophysics, Academia Sinica, Beijing Bradford Research Institute, CA, USA.

Badania hamującego działania eliksiru na wzrost guzów nowotworowych przeprowadzane przez : Guangzhou Tumor Institute.

 

48. Jakie są wyniki eksperymentów dotyczących eliminacji przez Eliksir Tian Xian wolnych rodników?

Eliksir Tian Xian jest w stanie skutecznie zwalczać:

  • Wolne rodniki nadtlenowe ze skutecznością 300,000 jednostek aktywnych SOD na cm3
  • Wolne rodniki generowane przez komórki białych ciałek krwi, na które nie skutkuje oddziaływanie witaminy E.
  • Wolne rodniki hydroksylowe, na które nie skutkuje oddziaływanie witaminy C.
  • Jego zdolność eliminacji nadtlenków tłuszczowych jest dużo większa niż w przypadku witaminy E.

 

49. Jakie są rezultaty eksperymentów toksykologicznych Eliksiru Tian Xian?

W oparciu o eksperymenty przeprowadzone na myszach, Eliksir Tian Xian przeszedł surowe testy badania toksyczności, mikro-nuklearne testy szpiku kostnego, testy genetycznego zniekształcenia spermy oraz test Amesa spełniając wszystkie, najwyższe wymagania.

 

50. Jakie są rezultaty eksperymentów badania wzmożenia funkcji odpornościowych?

Eksperymenty na zwierzętach z udziałem myszy wykazały, że Eliksir Tian Xian może zwiększyć fagocytozę (pożeranie komórkowe) makrofagów, wzmocnić limfatyczną przemianę w śledzionie i reakcje hemolityczne w surowicy oraz reakcje samo obronne komórek, co w efekcie skutkuje ogromnym wzrostem odporności całego organizmu.

 

51. Jakie są efekty badań hamującego działania eliksiru Tian Xian na wzrost guzów nowotworowych?

Jak dowiedziono w testach przeprowadzonych na myszach, z mięsakami i rakiem wątroby, zaobserwowany efekt zahamowania wzrostu guzów był nie niższy niż przy zastosowaniu chemicznego 5- Fluororacylu (5-Fu). Zaobserwowano efekt reakcji kwantowej, wskazujący, na zwiększenie skuteczności hamowania wzrostu guzów przy zwiększaniu dawek leku. Był to znacznie większy postęp działania w porównaniu z podobnym oddziaływaniem błyszczącej ganodermy lub zielonych alg ..itp.

 

52. Mówi się, że wiele z ziołowych leków produkowanych w Chinach posiada dość wysoką zawartość metali ciężkich. Jaka jest zawartość metali ciężkich w Eliksirze Tian Xian?

mikroelementy są koniecznie niezbędne dla efektywności leczenia nowotworów. Jakkolwiek zawartość ciężkich metali ponad ilość tolerowaną przez organizm człowieka bardzo obciąża wątrobę i nerki. Każda wyprodukowana partia Eliksiru Tian Xian jest wysyłana do laboratoriów SIG w Hong Kongu, gdzie wykonywane są odpowiednie jej testy na zawartość metali ciężkich takich jak kadm, chrom, ołów, arsen, lit, aluminium, antymon oraz cyna. Testy te wskazują, że zawartość tych metali jest znacznie mniejsza, niż wymagają tego surowe normy w Hong Kongu i światowej klasy standardy (na żądanie możemy udostępnić pełne wyniki testów laboratoryjnych).

 

53. Czy jest rzeczą pomocną zażywanie Eliksiru Tian Xian w przypadku guzów niezłośliwych?

Tak. Zażywanie standardowej dawki przez okres 3-6 miesięcy powinno znacznie zmniejszyć rozmiar guza. Można również zażywać eliksir w celu zapobieżenia transformacji guza w złośliwy nowotwór.

 

54. Czy istnieją podróbki Eliksiru Tian Xian?

Wszystkie produkty wysokiej jakości bywają podrabiane na świecie. Wielu ludzi kupiło podróbki, ponieważ nie wiedzieli w jaki sposób mogą odróżnić je od oryginału. Nasza firma zainwestowała w stworzenie nowych, oryginalnych opakowań dla Eliksiru Tian Xian, w które pakowane są nasze produkty już od końca 1998 roku. Można teraz łatwo rozpoznać nasz oryginalny produkt, a w sprawie zakupu prosimy kontaktować się tylko z naszymi kontraktowymi dystrybutorami (ich listę można znaleźć na naszej stronie patrz : Lista Naszych Dystrybutorów Na Świecie.)

 

55. Czy pacjenci mogą zażywać również inne chińskie lekarstwa i odżywki podczas, stosowania Eliksiru Tian Xian?

Jest bardzo ważną rzeczą, by zażywać Tian Xian o właściwych, określonych porach. Pacjenci mogą również zażywać wapno, żelazo, potrzebne hormony oraz inne chińskie lekarstwa wspomagające układ krwionośny i odnawiające energię witalną organizmu w odstępie 1 godziny od zażycia eliksiru. Zaleca się w tym czasie nie przyjmowania żadnych innych, ziołowych leków nowotworowych, gdyż działanie niektórych z ich składników może się dublować lub być w konflikcie ze składnikami eliksiru, co może w efekcie wywołać niepożądane działanie. Pacjenci nie powinni również stosować dodatkowych preparatów Żeń-Szeniowych, ponieważ dowiedziono, że korzeń lekarskiego Żeń-szeń, będący jednym z składników Tian Xian pochodzący z Góry Changbai jest najefektywniej działającą jego odmianą. Pacjenci powinni również z rozwagą dobierać inne, dodatkowo zażywane w tym czasie środki lecznicze.

 

56. Czy jest rzeczą konieczną zażywanie Eliksiru Tian Xian przez całe życie ?

Gdy tylko nowotwór uda się ustabilizować, dawki eliksiru mogą zostać odpowiednio zmniejszone. Stanowczo zaleca się pacjentom, by odbywali okresowo zalecane, regularne badania stanu zdrowia. Generalnie czas zażywania naszego leku można podzielić na 3 okresy :

a. W przypadku łączenia zażywania eliksiru z operacją chirurgiczną i chemoterapią, zalecamy stosowanie normalnych dawek (tj. 4 lub 3 10ml kapsułki dziennie) przez okres od 3-6 miesięcy, dopóki badania nie wykażą, że guz uległ wydatnemu zmniejszeniu lub zupełnie zniknął.

b. Przez następne dwa lata zalecamy jednomiesięczną dawkę na kwartał. To znaczy w jednym miesiącu zażywamy normalną miesięczną dawkę leku i następnie robimy 3 miesięczną przerwę.

c. Ze względu na duże ryzyko (statystycznie średnio ~60%) nawrotu choroby nowotworowej w ciągu pierwszych 5 lat od jej rozpoczęcia, zalecamy w ciągu kolejnych 3 lat przyjmowanie dwóch miesięcznych dawek w roku ( najlepiej w miesiącach marcu i wrześniu).

Zażywając w ten sposób Eliksir Tian Xian, możemy zapobiec skutecznie nawrotom choroby nowotworowej jak i również innym chorobom, ze względu na właściwe wyregulowanie ustroju oraz wzmocniony układ odpornościowy.

 

57. W przypadku jakich rodzajów nowotworów Eliksir Tian Xian wykazuje największą efektywność działania?

Eliksir Tian Xian niszcząc komórki rakowe, w tym samym czasie zwiększa odporność całego organizmu. Teoria tej terapii opiera się na całkowitej odbudowie uszkodzonych komórek organizmu w celu przywrócenia pełnego zdrowia i całkowitej eliminacji choroby. Dzięki temu jest to terapia bardzo efektywna w przypadku wielu różnych typów chorób nowotworowych. Ze względu na doustne stosowanie leku, daje ona najlepsze efekty w przypadku nowotworów całego układu trawiennego.

 

58. W jakich przypadkach używa się anty-kaszlowych kapsułek Tian Xian?

Powinni je zażywać pacjenci z nowotworem płuc, a także z ostrym i chronicznym zapaleniem tchawicy, nadwrażliwością astmatyczną, bólami w klatce piersiowej i silnym kaszlem. Połączenie zażywania anty-kaszlowych kapsułek oraz plastrów Tian Xian efektywnie łagodzi te dolegliwości.

 

59. W jakich przypadkach używa się kapsułek Tian Xian Ostitis?

Są one zalecane pacjentom z rakiem kości, przerzutami do kości oraz osteoporozą. Połączenie zażywania anty-kaszlowych kapsułek oraz plastrów Tian Xian pomaga efektywnie złagodzić ból.

 

60. Czy białe plamki na powierzchni czopków Tian Xian mogą byś śladami pleśni?

Plamki te są jedną ze składowych medycznych substancji, która zapobiega przyklejaniu się czopków do foliowych ścianek ich opakowania.

 

61. W jaki sposób należy właściwie używać czopków Tian Xian?

Czopki Tian Xian wkłada się bezpośrednio do odbytu lub pochwy, gdzie ulegają powolnemu rozpuszczeniu pod wpływem temperatury ludzkiego ciała. Przed użyciem można delikatnie przesmarować ich powierzchnię wazeliną w celu łatwiejszego wprowadzenia. Zaleca się włożenie ich na głębokość przynajmniej 4-5 cm i następnie położenie się na czas około 20 minut spokojnego odpoczynku.

 

62. Co należy zrobić, jeśli po zdjęciu plastra Tian Xian skóra pod nim jest podrażniona i występuje jej swędzenie?

Objawy takie wskazują na wysoką wrażliwość skóry pacjenta. W takim przypadku przed przyklejeniem plastra należy nanieść na skórę cienką warstwę mleczka lub kremu. W zależności od reakcji skóry, należy zdjąć plaster w czasie do 4 godzin lub natychmiast w przypadku wystąpienia reakcji uczuleniowej.

 

63. Czy można w przypadku gorączki stosować czopki Tian Xian jako środek przeciwgorączkowy?

Czopki Tian Xian mają właściwości łagodzące gorączkę wywołaną przez stany zapalne. Jednak nie zaleca się ich przeciwko gorączce wywołanej infekcją wirusową.

 

64. Czy czopków Tian Xian można używać w przypadku leczenia chorób kobiecych?

Tak. Dzięki ich antybakteryjnemu, ściągającemu i przeciw-uczuleniowemu działaniu mogą one być używane w przypadku leczenia zapalenia pochwy, infekcji rzęsistkiem pochwowym, chorób wenerycznych oraz raka szyjki macicy.

 

65. Czy za pomocą czopków Tian Xian można leczyć hemoroidy?

Tak. Czopki Tian Xian mogą złagodzić ból spowodowany hemoroidami. Jeśli hemoroidy już uległy pęknięciu i krwawią, wymagane są niestety kliniczne sposoby ich leczenia, lecz jeśli odczuwamy tylko objawy pieczenia lub swędzenia, ciągłe stosowanie czopków Tian Xian może wyleczyć hemoroidy w stosunkowo krótkim okresie czasu. Najbardziej jednak istotną rzeczą jest prowadzenie uregulowanego trybu życia oraz jedzenie większej ilości warzyw i owoców.

 

66. Czy ból głowy można złagodzić poprzez przyklejanie plastrów Tian Xian?

Tak. Należy przykleić go na skroniach oraz u nasady nosa (pomiędzy brwiami) na okres około 30 minut, a ból zwykle ulega znacznemu złagodzeniu.

 

67. Czy plaster Tian Xian potrafi łagodzić bóle krzyża i talii?

Bóle takie mogą być znacznie złagodzone poprzez przyklejanie plastra Tian Xian w miejscach ich występowania. Bardzo jednak istotną rzeczą jest nie tylko łagodzenie bólu, ale i wizyta u lekarza, w celu ustalenia przyczyny występowania takich dolegliwości.

 

68. Czy przyklejanie plastra Tian Xian może być pomocne w leczeniu kaszlu lub bólu gardła?

Może to pomóc w pozbyciu się drażniącego gardło swędzenia i odczuwania bólu. Powrót do zdrowia powinien nastąpić w przeciągu 3 do 5 dni gdy łączy się przyklejanie plastra z równoczesnym zażywaniem kapsułek anty-kaszlowych Tian Xian.

 

69. Czy można poprzez przyklejanie plastra Tian Xian złagodzić ból zęba?

Tak. Przez przyklejenie plastra w dotkniętym bólem miejscu, ból powinien znacząco zelżeć po czasie około 20 minut. Radzimy jednak jak najszybciej odwiedzić swojego dentystę w celu dokładnego zbadania przyczyny tej dolegliwości.

 

70. Czy plaster Tian Xian może leczyć pękającą skórę rąk i chorobę beriberi (polineuropatię)?

Ma on właściwości leczące te choroby, lecz wymaga w tym przypadku dość długiego okresu stosowania oraz szczególnej cierpliwości. Zaleca się również łączenie naklejania plastra z równoczesnym stosowaniem innych metod zachodniej medycyny klinicznej.

 

71. Czy naklejaniem plastra Tian Xian można łagodzić bóle związane z bolesnym miesiączkowaniem?

Naklejenie plastra na brzuch powoduje znaczne złagodzenie bólu związanego z tą dolegliwością, Dla lepszego efektu, po naklejeniu plastra na brzuch można przyłożyć na niego ciepły kompres.

 

72. Jak powinno się postąpić w przypadku odczuwania zaburzeń i bólów w obrębie klatki piersiowej?

Należy zgłosić się do lekarza dla odkrycia przyczyny tych dolegliwości.

 

73. Czy bóle brzucha można łagodzić za pomocą plastra Tian Xian?

Tak, łagodzi on również i takie bóle. Jakkolwiek powinno się udać do lekarza, który odnajdzie ich przyczynę i we właściwy sposób oceni stan zdrowia chorego.

 

74. Czy można stosować plaster Tian Xian w przypadku bólu mięśni spowodowanych przez intensywne ćwiczenia fizyczne?

Plaster ma właściwości łagodzące obrzęki oraz może zapobiegać innym chorobom spowodowanym słabym krążeniem bądź uszkodzeniem tkanek. Jeśli jednak pacjent nie jest pewny przyczyny bólu, powinien udać się na badanie lekarskie.

 

75. Czy plaster Tian Xian może być pomocny w przypadku ostrego kataru?

Tak. Przyklejenie go na skroniach oraz u nasady nosa (pomiędzy brwiami) działa antyseptycznie łagodząc zapalenia i odtykając nos. W przypadku jednak ostrych stanów (zapalenia zatok) należy zgłosić się na badanie u laryngologa.

 

76. Czy jest pomocnym łagodzenie bólu za pomocą plastra Tian Xian w przypadku zapalenia stawu łopatkowo-ramiennego?

Powinno się naklejać plaster na miejsce dotknięte bólem przez okres jednego tygodnia dla złagodzenia lub zupełnego wyleczenia bólu.

 

77. Czy plaster Tian Xian jest pomocny w przypadku odczuwania sztywności karku?

Tak. przykleja się go w takim przypadku z tyłu u podstawy karku. Prosimy zajrzeć do ulotki demonstracyjnej pokazującej sposoby naklejania plastra.

 

78. Czy można naklejać plaster Tian Xuan na ostrogi?

Tak, może być pomocny i w tym przypadku.

 

79. Czy za pomocą plastra Tian Xian można także łagodzić bóle gośćcowe i zapalenia stawów?

Tak. Ma on działanie łagodzące zapalenia, relaksujące mięśnie i uśmierzające ból. Należy jednak zachowywać odpowiedni tryb życia oraz utrzymywać w cieple chore części ciała. Efekt leczniczy może zwiększyć jednoczesne stosowanie Naturalnego Eliksiru Odżywczego (Natural Nutritious Liquid).

 

80. Czy Eliksir Tian Xian działa także w przypadku wirusowego zapalenia wątroby typu A, B lub C?

Tak. Poprzez zażywanie Eliksiru Tian Xian łącznie z Kapsułkami Tian Xian nr 6, wzmocnione zostają funkcje wątroby w celu przeciwdziałania jej marskości.

 

81. Czy jeśli wskaźnik opadnie po zażywaniu Eliksiru Tian Xian, chorzy na wirusowe zapalenie wątroby A, B lub C mogą zaprzestać zażywania tego leku?

Jeśli wskaźnik opadł do normalnych wartości, powinno się zredukować znacznie dawki, ale nadal przez jakiś czas kontynuować zażywanie leku.

 

82. Czy Eliksir Tian Xian jest efektywny w przypadku marskości wątroby?

Poprzez zażywanie Eliksiru Tian Xian łącznie z Kapsułkami Tian Xian nr 6, wzmocnione zostają funkcje wątroby, co bezpośrednio zmniejsza szanse powstawania raka wątroby. Gdy nastąpi poprawa, zalecamy stosowanie przez jakiś czas Naturalnego Eliksiru Odżywczego (Natural Nutritious Liquid) dla zachowania stałej, dobrej kondycji wątroby.

 

83. Czy Vital Essentials może oddziaływać w jakiś sposób na wrażliwą skórę?

Ogólnie rzecz biorąc Vital Essentials wzmacnia system odpornościowy oraz poprawia ogólny stan fizyczny organizmu. Poprawa stanu wrażliwej skóry następuje zazwyczaj po dłuższym okresie stosowania.

 

84. Czy Vital Essentials może przynieść poprawę w przypadku nadpobudliwości lub bezsenności?

Tak, takie symptomy mogą ustąpić już po kilku dniach jego zażywania. Dla utrwalenia efektu leczniczego, zalecamy kontynuację terapii przez następne 3 miesiące.

 

85. Czy Vital Essentials może uregulować nieregularne cykle menstruacyjne oraz zakłócenia wydzielania wewnętrznego, a nawet mieć ” oddziaływanie upiększające”?

Zażywanie Naturalnego Eliksiru Odżywczego stymuluje metabolizm, reguluje poziom endokryn i odmładza skórę. Lepsze rezultaty są osiągane przy dłuższym jego stosowaniu.

 

86. Czy nastoletnie dziewczyny mogą zażywać Vital Essentials?

Tak. Vital Essentials usprawnia cyrkulację w systemie krwionośnym. Dlatego może unormować nieregularne oraz nieprawidłowe menstruacje.

 

87. Czy Vital Essentials jest efektywny w przypadku nadczynności lub niedoczynności tarczycy?

Sugeruje się w takim przypadku łączenie chińskiej terapii ziołowej z metodami zachodniej medycyny klinicznej. Lecznicze efekty zachodnich terapii mogą być zwiększone poprzez zażywanie Naturalnego Eliksiru Odżywczego.

 

88. Czy Vital Essentials może poprawić przyćmione widzenie, oraz wrażliwość widzenia spowodowaną dłuższym przemęczeniem wzroku?

Tak, Vital Essentials może być stosowany w celu redukcji przemęczenia oczu. Jest bardzo istotną rzeczą odpowiednia dbałość o stan naszego wzroku.

 

89. Czy Vital Essentials jest pomocny w łagodzeniu bólów krzyża, pleców, ramion oraz lumbago spowodowanego niedoczynnością nerek?

tak, jest on efektywny w takich przypadkach. Można spowodować znaczną poprawę stosując go razem z plastrem Tian Xian.

 

90. Czy Vital Essentials może być pomocny w przypadku słabego żołądka ze względu na upośledzoną czynność układu trawiennego oraz jego funkcji absorbcyjnych?

Tak, Vital Essentials zabezpiecza śluzówkę żołądka i dlatego daje bardzo dobre efekty w leczenia wrzodów. W takim przypadku wymagane jest stosunkowo długie stosowanie oraz prowadzenie uregulowanego trybu życia.

 

91. Czy Vital Essentials jest efektywny w przypadku skazy moczanowej?

Tak, ponieważ usprawnia on cyrkulację krwi w układzie krwionośnym, usuwa obrzęki i siniaki. Skutecznie może zmniejszyć ból spowodowany skazą. Na początku kuracji jest jednak niezbędne używanie zachodnich leków syntetycznych. Gdy objawy zaczną ustępować wtedy ich dawki mogą być stopniowo zmniejszane.

 

92. Czy Vital Essentials jest polecany dla ludzi o osłabionym organizmie, będących w trakcie długiej, przewlekłej choroby?

Tak. Zażywanie Naturalnego Eliksiru Odżywczego wzmaga funkcje odpornościowe organizmu oraz wzmacnia jego energię. Polecane jest zarówno dzieciom jak i dorosłym z bardzo dużym, ogólnym osłabieniem, osobom łatwo łapiącym przeziębienia, i w okresie bezpośredniej rekonwalescencji po operacjach chirurgicznych. Jest to bardzo proste, bezpieczne i efektywne uzupełnienie diety osób o ogólnie osłabionym ustroju.

 

93. Czy Vital Essentials mogą używać ludzie cierpiący na przeciążenie umysłowe?

Tak. Zażywanie Naturalnego Eliksiru Odżywczego zwiększa dotlenienie mózgu, zwalcza migreny, problemy z koncentracją oraz osłabienie pamięci spowodowane nadmiernym obciążeniem umysłowym i funkcjonalnym osłabieniem nerwów mózgowych.

 

94. Czy Vital Essentials może pomóc zwalczać symptomy związane z menopauzą?

Tak. Jego składniki wzmacniają cały ustrój i pozwalają zachować właściwy poziom czerwonych ciałek krwi. Pomaga to znacznie w łagodzeniu symptomów menopauzy.

 

95. Czy Vital Essentials polepsza funkcjonowanie wątroby i neutralizuje efekty picia alkoholu ?

Tak. Może on zapobiegać zapaleniu wątroby i zwiększa jej funkcje detoksyfikacyjne. Zażywanie eliksiru przed, oraz po piciu alkoholu, osłabia działanie etanolu, powodującego efekt upojenia alkoholowego i poprawia metaboliczną utylizację alkoholu w organizmie.