Ocalony od Raka Żołądka: Eliksir Tian Xian Spowodował Prawdziwy Cud!

Pan Chen (60 l., Tajwan)

Raka żołądka zdiagnozowano u mnie w czerwcu 1998 roku, po czym przeszedłem operację, podczas której usunięto mi cały żołądek. Przez długi czas potem cierpiałem z powodu bólów brzucha i wymiotowałem po jedzeniu. Moja żona przekonywała mnie, że operacja była jedynym wyjściem, by rak nie rozprzestrzenił się na inne części mojego organizmu.

Miesiąc później byłem w stanie opuścić szpital. Moja żona znalazła reklamę Eliksiru Tian Xian w gazecie. Natychmiast kupiła książkę na temat Tian Xian i zaczęła ją studiować. Gdy na podstawie książki poznała efektywność działania Eliksiru Tian Xian, zaczęła zachęcać mnie bym spróbował tego lekarstwa.

Mimo czasem pesymistycznych zapatrywań na moje leczenie, począwszy od sierpnia 1998 roku rozpocząłem zażywanie eliksiru. Mówiono, że Eliksir Tian Xian wzmacnia system odpornościowy i ogólną energię organizmu. Nie wierzyłem w to, zanim nie poczułem jak mój organizm zaczyna powracać do zdrowia. Wszyscy ludzie, którzy odwiedzali mnie potem, mówili, że wyglądam coraz lepiej.

“…Wierze w to, że to wlasine Eliksir Tian Xian spowodowal ten cud!”