Ocalona od Raka Macicy: Lekarz Był Zszokowany, że Wyzdrowiałam z Raka Macicy.

Pani Liang Pai Tsui Chu ( 62 l., Tajwan)

Moja córka bardzo zmartwiła się, gdy schudłam 10 kg (z 55 do 45 kg). Zabrała mnie na badania do szpitala hospital of Taiwan University.

Lekarz powiedział mi, że mam raka macicy w drugim stopniu zaawansowania. Zostałam hospitalizowana na dwa tygodnie by przejść radio- i chemoterapię.

…mąż przyjaciółki mojej córki zachorował na raka żołądka i dawano mu jeszcze tylko 6 miesięcy życia….

Podczas, gdy byłam w szpitalu, dowiedziałam się, że mąż przyjaciółki mojej córki zachorował na raka żołądka i dawano mu jeszcze tylko 6 miesięcy życia. Jednak leczył się przy pomocy alternatywnej terapii chińskim Eliksirem Tian Xian i udało mu się wyzdrowieć.

…i udało mu się wyzdrowieć.

Moja córka kupiła dla mnie trochę Eliksiru Tian Xian. (Lekarstwo to było już wtedy sprzedawane w ponad 100 aptekach na Tajwanie).

Po wypisaniu ze szpitala, zażywałam już tylko Eliksir Tian Xian. Przez 8 dni zażywałam po 4 kapsułki eliksiru (1 kapsułka = 10ml), a potem zmniejszyłam dawkę do 3 ampułek dziennie.

Gdy wróciłam do szpitala na badanie kontrolne, okazało się, że nie wykazało ono żadnej obecności raka. Nawet lekarz był zdziwiony.

…nie wykazało ono żadnej obecności raka. Nawet lekarz był zdziwiony.

Wciąż jednak nie mówiłam lekarzowi, że zażywałam Eliksir Tian Xian, ponieważ większość lekarzy na Tajwanie nie wierzy w efektywność tradycyjnych, chińskich leków.

Jakkolwiek od czasu, gdy osobiście doświadczyłam uzdrawiającego działania Eliksiru Tian Xian, często polecam go wszystkim znajomym mającym problem z chorobami nowotworowymi.