Ocalony od Raka Żołądka: Ocalały pacjent z Ostatnim Stadium Raka Żołądka i Przełyku

Stomach and Esophagus Terminal Cancer Patient SurvivedPan Li Yu Xiang (66 l., Chiny)

Od dłuższego czasu miałem bardzo słaby żołądek i od dawna, często cierpiałem z powodu kłopotów z trawieniem.

Mój przyjaciel zwrócił mi uwagę na moje szybkie chudnięcie i doradził mi, bym udał się na badanie lekarskie. Jesienią 1999 roku udałem się więc do szpitala na badanie endoskopowe

Wyniki pokazały , że mam raka żołądka, który zainfekował już także cały mój przełyk. Było to już mocno zaawansowane, ostatnie stadium choroby.

W wyniku wykonanej operacji, chirurdzy usunęli prawie 60% mojego żołądka. Potem czułem się bardzo słaby i zmęczony. W tydzień po operacji wystąpiło u mnie nadmierne wydzielanie flegmy.

Dwa tygodnie później powiedziano mi, że żadna terapia nie skutkuje. Opuściłem szpital, lecz w dalszym ciągu kontynuowałem swoją chemoterapię. Oczywiście cierpiałem także z powodu jej skutków ubocznych.

Mój stan był w tym czasie bardzo niestabilny i woda zaczęła gromadzić się w mojej klatce piersiowej. Skierowano mnie do szpitala onkologicznego Zhongshan Tumor Specialist Hospital. Tam powiedziano mi, że pozostał mi jeszcze tylko najwyżej miesiąc życia. Jak jednak mógłbym opuścić swoje dzieci !

“… powiedziano mi, że pozostał mi jeszcze tylko najwyżej miesiąc życia.!”

21 stycznia 2001 roku, moi krewni poradzili mi wypróbowanie Eliksiru Tian Xian.

Od chwili, gdy rozpocząłem jego zażywanie, zacząłem czuć się znacznie lepiej. Wtedy też przerwałem leczenie w szpitalu.

Od tamtej pory minęło już osiem lat, a ja ciągle zażywam małe dawki eliksiru Tian Xian (by ustrzec się przed możliwością ewentualnego nawrotu choroby) i nie mam najmniejszych nawet oznak raka. Udało mi się ocaleć !

“…i nie mam najmniejszych nawet oznak raka. Udało mi się ocaleć !”