Ocalony od Raka Żołądka: Eliksir Tian Xian Zapobiegł Efektom Ubocznym Leczenia

Stomach Cancer Survivor - Side Effects was Prevented by Tian Xian Liquid

Pan Watase Nobuyuki (56 l., Saga)

Podczas operacji usunięto 75% mojego żołądka. Około tydzień później opuściłem szpital. Moja córka mieszkająca na stałe w Tokio wróciła do Sagi, by się mną opiekować po moim wyjściu ze szpitala. Przywiozła ze sobą książkę o Eliksirze China No. 1 Tian Xian, ..nie mogłem doczekać się wypróbowania tego leku.

Zacząłem zażywać Eliksir 6 razy dziennie (każdorazowo po 10ml). Według lekarza prawie wszyscy pacjenci po takiej operacji jak moja odczuwają dolegliwości w jamie brzusznej i czasem dokuczają im wymioty. Lekarz powiedział, że “to całkiem normalna reakcja”.

Po rozpoczęciu zażywania Eliksiru Tian Xian , nie odczułem żadnej gwałtownej reakcji. Po operacji straciłem prawie 20 kilogramów (moja waga spadła z 85 do 65 kg). Po roku odzyskałem ponownie 10 kg swojej wagi i kolejne 5 kg w ciągu następnych trzech lat. Rozmiar mojego żołądka w tym czasie także zdawał się był wrócić do normy.

“…Moje wyzdrowienie zdumiłao lekarza!”

Po odzyskaniu zdrowia, powróciłem do swojej pracy strażaka-ochotnika. Raz w tygodniu zażywałem lekarstwa wraz z niewielką dawką eliksiru Tian Xian by zapewnić właściwą pracę mojego systemu odpornościowego. Myślę, że to Eliksir Tian Xian uchronił mnie przed możliwymi efektami ubocznymi w okresie mojej rekonwalescencji.

Stary doktor powiedział mi, że rak może powrócić w ciągu 2 lat. Jednak nawet po 3 latach nie ma u mnie nawet śladu tej choroby.

Kolejne kwartalne badania kontrolne także nie wykazały nigdy niczego złego w moim organizmie.

“odzyskałem swoje życie!”