Ocalony od Raka Watroby: Po Zażywaniu Eliksiru Tian Xian Poczułem Się Lepiej

Pan Tang Yi Chen (54 l., Chiny)

Bóle brzucha zaczęły się u mnie we wrześniu 1997 roku. Rankiem 29 listopada, straciłem apetyt i poczułem ostry ból.

Badanie tomograficzne potwierdziło u mnie obecność raka wątroby (guza wielkości 1,5 x 6 cm). Straciłem 20 kg i nie miałem praktycznie szans na przetrwanie kolejnych dwóch miesięcy, zwłaszcza, że w szpitalu, w którym leżałem nie było żadnego onkologa.

                                        “… Nie była również możliwa ani

                                              radio-, ani też chemoterapia.”

Nie była również możliwa ani radio-, ani też chemoterapia. Niedługo później moja rodzina dowiedziała się o Panu Wang mieszkającym w mieście Zhuhai, w Chinach. Odwiedzili jego klinikę i zakupili dla mnie Eliksir, Kapsułki oraz Czopki Tian Xian.

Zażywałem po 10ml. Eliksiru 3 razy dziennie, po 5 kapsułek 3 razy dziennie i dwa razy na dzień po 1 czopku. Po około tygodniu ostre bóle brzucha znacznie złagodniały.

                                    “… Poczułem się o wiele lepiej niż przedtem.”

W grudniu badanie tomograficzne wykazało, że guz skurczył się do rozmiaru 3 x 4 cm. Poczułem się o wiele lepiej niż przedtem. Odwiedziłem ponownie Pana Wang, a ten poradził mi, bym zastosował maksymalną dawkę Eliksiru Tian Xian.

W lutym 1998 roku, poczułem, że mój stan zaczyna się poprawiać. 10 kwietnia badanie tomograficzne wykazało, że guz zmniejszył się jeszcze mocniej do rozmiaru ok. 2 x 2 cm. Od tamtej pory ustąpiły także wszystkie, odczuwalne objawy mojej choroby.