Ocalony od Raka Watroby: Operacja Stała Się Już Niepotrzebna!

Pan Kong Tie Guan (47 l., Chiny)

Odczuwałem ból brzucha i straciłem dużo na wadze przechodząc żółtaczkę. Po badaniu 22 kwietnia 1998 roku, stwierdzono u mnie raka wątroby, po czym natychmiast dokonano operacji.

                                             “…potwierdzono nawrót

                                             nowotworu mojej wątroby.”

Wszystko wyglądało w porządku i niedługo wypisano mnie do domu. Wkrótce jednak potem dostałem silnej gorączki zaczęły mi dokuczać bóle, które trwały prawie cały miesiąc. Poszedłem więc z powrotem do szpitala. Po serii badań (ultrasonografia, tomografia komputerowa, badanie białek tłuszczowych alfa (AFP), testy wątrobowe) potwierdzono nawrót nowotworu mojej wątroby.

Trudno jest wykryć zmiany nowotworowe wątroby, a kiedy się je wykryje, jest często za późno na operację. Mój przypadek był tego najlepszym przykładem.

Chciałem, tak naprawdę, spędzić moje ostatnie dni ze swoją rodziną. Dlatego też, poszedłem do domu bez żadnego leczenia. W tym czasie stan mojego zdrowia znacznie się pogorszył. Potem trafiłem do kliniki Pana Wang’a, a on natychmiast przepisał mi trzy miesięczną terapię Eliksirem Tian Xian.

                                                     “… guz zmniejszył się i

                                                  wszystko wróciło do normy.”

Moja gorączka opadła, wzrósł mój poziom energii i powrócił mi apetyt. Dalsze zaś badania wykazały, że guz zmniejszył się i wszystko wróciło do normy.