Ocalony od Raka Watroby: Jestem Szczęśliwy, że Znalazłem Eliksir Tian Xian

Pan Dong Hai Ben (54 l., Chiny)

Po prawej stronie brzucha miałem guza wielkości pięści. Był tak bolesny, że nie mogłem go dotknąć i czułem się bardzo zmęczony. Straciłem apetyt i często miewałem zaparcia i biegunki.

                             “… obecność guza 14×9 cm w wątrobie.”

Straciłem prawie całą energię. w Jilin nie ma szpitala onkologicznego. Ale jest pan Wang (znany specjalista chorób nowotworowych). poszedłem więc do jego instytutu w sierpniu 1996 roku, gdzie potwierdzono obecność guza 14×9 cm w mojej wątrobie.

Pan Wang spytał dlaczego tak zwlekałem ze zwróceniem się o pomoc, ponieważ mój stan był już krytyczny. powiedział, że mogę umrzeć w każdej chwili. (Dziękuję mu, że otwarcie powiedział mi w jak poważnej sytuacji się znalazłem i na co cierpię).

                                          “… mogę umrzeć w każdej chwili.”

Zacząłem przyjmować Eliksir Tian Xian. 50 dni później, mój stan znacznie się poprawił. Guz zmniejszył się, a ja mogłem chodzić, a nawet wykonywać lżejsze prace.

Zdałem sobie sprawę, że byłem bliski śmierci, ale Eliksir Tian Xian pomógł mi wyzdrowieć. W lutym 1997, badanie tomograficzne wykazało, że wszystko jest w normie, a po roku ból mojej wątroby zupełnie zniknął.

                                              ‟Teraz jestem już zupełnie

                                                        zdrowy I wszystko

                                                    powróciło do normy”