Ocalony od Raka Watroby: Efekt Był Prawie Natychmiastowy

Pan Dota Isamu (69 l., Japonia)

10 lat temu, problemy jakie od pewnego czasu miałem z wątrobą zdiagnozowano jako raka. Guz był wielkości 1 x 2 cm. Często musiałem bywać w szpitalu, gdzie poddawany byłem kolejno wszystkim możliwym terapiom łącznie z wstrzyknięciami etanolu. Żadna jednak z nich nie przynosiła jakichkolwiek zadowalających rezultatów.

                                        “Rezultat był prawie natychmiastowy.”

Po 2 lub 3 latach z czytanego przeze mnie czasopisma dowiedziałem się o Eliksirze Tian Xian. Po zapoznaniu się ze szczegółami tej terapii, postanowiłem jej spróbować. Rezultat był prawie natychmiastowy.

Badanie USG wykonane w październiku 1993 roku wykazało, że cień (guz) zupełnie zaniknął. Wtedy zmniejszyłem dawkę do dwóch ampułek eliksiru dziennie (uwaga: 1 ampułka = 10ml.).

W październiku 1997 roku guz znów urósł do rozmiaru 1,2 cm. Wróciłem wtedy do normalnego dawkowania eliksiru Tian Xian (normalna, standardowa dawka wynosi 40ml./ dzień).

                                       “…nie było już najmniejszych oznak guza.”

W październiku 1998, znowu nie było już najmniejszych oznak guza i wszystko powróciło do normalnego stanu. Wciąż jeszcze zażywam w niewielkich dawkach Eliksir Tian Xian, by zapobiec ewentualności nawrotu mojej choroby.