Ocalony od Raka Przelyku: Wyzdrowiałem z Raka Przełyku bez konieczności operacji chirurgicznej

Pan  Ma Guan Ren (53 l., Chiny)

Wszystko zaczęło się od nieprzyjemnego uczucia podczas jedzenia. Stan taki trwał około 2 miesięcy, a przełykanie stopniowo stawało się coraz trudniejsze.

                                                   “… 5,5 cm guz przełyku.”

23 października 1996 roku zdiagnozowano u mnie raka przełyku. Natychmiast hospitalizowano mnie w Henan Tumor Hospital by rozpocząć leczenie prawie 5,5 cm guza. Lekarze stwierdzili, że w moim przypadku operacja jest niemożliwa.

                                                  “… guz urὁsł  do 8,5 cm.”

Po 2 miesiącach chemoterapii i 1 miesiącu naświetleń, nie było widocznych znaków poprawy. Test wykonany przy pomocy mleczka barytowego w marcu 1997 roku potwierdził, ze guz powiększył się do 8,5 cm.

Bardzo zależało mi na jakimś dalszym leczeniu. Wtedy z telewizyjnych wiadomości dowiedziałem się o Eliksirze Tian Xian i natychmiast postanowiłem go wypróbować. W ciągu niecałych 2 tygodni problem z przełykaniem bardzo się poprawił, ból w piersiach złagodniał i polepszyło się całe moje ogólne samopoczucie.

                                    “… W ciągu niecałych 2 tygodni problem

                                         z przełykaniem bardzo się poprawił,

                                             a ból w piersiach złagodniał.”

 

Opuściłem szpital 27 marca i ciągle zażywałem Eliksir Tian Xian po przyjściu do domu. Moje problemy z przełykaniem ustąpiły, podobnie jak i ból w piersiach, a inne symptomy znacznie zelżały.

Stosowałem wskazówki odnośnie odpowiedniej diety, które otrzymałem od doktora Wang’a, stopniowo odzyskując apetyt i 15 kilogramów wcześniej utraconej wagi.

                                            “… badanie w listopadzie 1998

                                         roku potwierdziło, że nie ma żadnych

                                                śladów nawrotu choroby.”

Badani za pomocą mleczka barytowego w lipcu, wykazało, że wszystko powróciło do normalnego stanu, a badanie w listopadzie 1998 roku potwierdziło, że nie ma żadnych śladów nawrotu choroby.