Ocalony od Raka Pluc: W Ciągu 5 Miesięcy Guz Kompletnie Zaniknął i Powróciłem do Normalnego Życia

Pan Wang Zhou Hong (63 l., Malezja)

W marcu 1997 roku przeszedłem kilka badań (w tym badanie rentgenowskie), które stwierdziły iż cierpię na rak płuc. W moich płucach znaleziono łagodnego guza o rozmiarach 3cm x 2cm. Konieczność przeprowadzenia operacji uzależniona była od wyników kolejnych badań. Wiedziałem, że operacja nie jest dobra dla tak starych ludzi jak ja, więc ograniczyłem się tylko do zażywania leków.

W maju, mój syn dowiedział się z Internetu, że Pan Wang (wynalazca Eliksiru Tian Xian) przyjeżdża do Malezji by udzielać bezpłatnych konsultacji medycznych. Udałem się więc do niego na wizytę. Po zapoznaniu się z wynikami moich badań potwierdził, iż faktycznie cierpię na raka płuc i przepisał mi miesięczną kurację Tian Xian składającą się z zażywania Eliksiru Tian Xian, kapsułek i stosowania plastra.

                                               “…wykazało, że rozmiar guza

                                                     zmniejszył się o połowę.

Badanie wykonane w czerwcu stwierdziło, że mój guz zmalał o ponad połowę. Efekt był naprawdę zadziwiający ! Kolejne badanie 25 października wykazało, że guz kompletnie zniknął.

Byłem ogromnie szczęśliwy. To Eliksir Tian Xian oddalił ode mnie widmo śmierci i bólu. Teraz mój guz kompletnie zniknął, ja jednak wciąż kontynuuję zażywanie niewielkich dawek Eliksiru Tian Xian by ustrzec się przed ewentualnym nawrotem choroby. Kolejne moje badanie w marcu 1988 roku potwierdziło, że wszystko w moim organizmie wróciło do normy.

                                          “… Teraz mój guz kompletnie zniknął”