Ocalony od Raka Pluc: Odzyskałem Swoje Życie Dzięki Internetowi

Lung Cancer Survivor - I Regained my Life Through the InternetPan Liu Wai (55 l., Hong Kong)

Byłem zawsze zdrową osobą i nie mogę wprost uwierzyć, że wykryto u mnie raka płuc. Dowiedziałem się o tym w czasie badań , którym zostałem poddany z powodu przewlekłego kaszlu we wrześniu 1996 roku. Poddałem się operacji, tylko dlatego, że nie miałem już żadnego wyboru.

Zakwalifikowano mnie do radio- i chemoterapii. Z powodu efektów ubocznych straciłem prawie wszystkie włosy, ale lekarz zalecał mi kontynuowanie obu terapii.

                                “… mój syn dowiedział

                   się z Internetu o  Eliksirze Tian Xian.”

Wtedy mój syn dowiedział się z Internetu o Eliksirze Tian Xian. Ponieważ większość naszych lekarzy w szpitalach nie uznaje Chińskiej Medycyny, swoją kurację musiałem utrzymywać w ścisłej tajemnicy.

Kosztowne było prowadzenie obydwu terapii równocześnie, więc poprosiłem lekarza o przerwę w chemoterapii. Nadal zażywałem Eliksir Tian Xian, a mój stan polepszył się i zaczęły odrastać mi włosy.

                                   “… mój stan polepszył się

                                   i zaczęły odrastać mi włosy..”

Powiedziałem mojemu lekarzowi o swojej tajemnicy jak tylko przestałem kaszleć, ale on już coś podejrzewał od początku. Trudno było mu zaakceptować tę prawdę.

Nastąpił cud pod wpływem połączonego działania Eliksiru Tian Xian, chemo- i radioterapii. W czerwcu 1998 zacząłem używać czopków Tian Xian z doskonałym rezultatem.

Rak płuc ustąpił i wróciłem z powrotem do pracy. Mój ogólny stan znacznie się poprawił. Aby uśmierzyć ból ran po operacji, także używałem plastra Tian Xian.

Moją inspiracją do wyzdrowienia była pomyślność mojej rodziny. Lekarz powiedział, że stan mojego guza jest stabilny i muszę zgłaszać się tylko do szpitala na co miesięczne badanie kontrolne.

Później dowiedziałem się, że byłem jedynym, który przeżył raka, spośród wszystkich pacjentów, którzy leżeli ze mną w tym czasie w szpitalu.

                                  “… dowiedziałem się, że byłem

                                         jedynym, który przeżył raka,

                                        spośród wszystkich pacjentów.”

Dziękuję za Eliksir Tian Xian, który uratował mi życie. Chciałbym również dodać, że Chińczycy nie powinni dyskryminować chińskiej medycyny. Kiedy używa się jej w połączeniu z medycyna zachodnią, efekty są jeszcze lepsze.

Zacząłem palić gdy miałem zaledwie 10 lat i wydawało się, że rak płuc jest nieunikniony. Z powodu tego co przeszedłem, znalazłem siłę by rzucić palenie!