Ocalony od Raka Odbytu: Nawet w bardzo zaawansowanej fazie choroby, rak odbytu został wyleczony.

Rozpoznanie : rak odbytu

Okrężnica i odbyt. Z pośród nowotworów atakujących jelito grube, około 70% umiejscawia się w okrężnicy, zaś około 30% w okolicach odbytu. Nowotwory te plasują się na drugim miejscu pod względem liczby występowania wśród całej ilości wszystkich schorzeń nowotworowych. Objawem ich występowania są zazwyczaj krwawe stolce lub zmiany w funkcjonowaniu jelit, takie jak częste zaparcia lub biegunki.

Kilka lat temu, zdiagnozowano u mnie nowotwór odbytu, co objawiało się krwawymi stolcami i ostrymi bólami w dole brzucha. Ze względu na bardzo mocne zaawansowanie raka, nie można było wykonać operacji. Wtedy mój przyjaciel zarekomendował mi nowe anty-nowotworowe lekarstwo. Pomyślałem, że lepsze to, niż nie robienie niczego i oczekiwanie na śmierć. Zacząłem zażywać Eliksir Tian Xian.

W przeciągu tygodnia ustąpiły krwawe stolce. Moja waga w ciągu następnego roku wzrosła o 6 kilogramów. Guz o rozmiarach 2cm x 3cm skurczył się o połowę w ciągu 2 lat. Ludzie mówią, że wyglądam dużo lepiej, w co naprawdę trudno było wcześniej uwierzyć.

Zhang Yu Xiang, 69 lat, mężczyzna, Shanghai City