Ocalony od Raka Jelita: “Zdumiewające Działanie Eliksiru Tian Xian”

Pan Zhang Geng Min (75 l., Chiny)

Jesienią 1996 roku wielkość mojego stolca zaczęła się stopniowo zmniejszać. Wtedy to zaczęły się moje problemy z jelitami, wskutek ich zakłóconej mocno perystaltyki odczuwałem często bardzo silny ból.

Mój stan pogorszył się w lutym, kiedy zauważyłem krew w moim stolcu. Pojechałem wtedy do szpitala by wykonać odpowiednie badania. Po kilku badaniach lekarz powiedział mi, że mam owrzodziałego raka odbytu.

W ciągu dwóch kolejnych miesięcy przeszedłem radio- i chemioterapię. Szpital opuściłem dopiero, gdy ustąpiły ich dokuczliwe objawy. Jednakże rak pojawił się ponownie w 1998 roku. Badanie endoskopowe wykazało, wzrost mojego guza. Potwierdził to również wzrost wartości markera CEA do 7 mg/ml.

                                       “..Jakkolwiek, byłem za stary na operację.

                                                    Rodzina bardzo się martwiła…”

Jakkolwiek, byłem za stary na operację. Rodzina bardzo się martwiła, więc zakupili dla mnie Eliksir, Kapsułki i Czopki Tian Xian. Polecił nam je jeden z chińskich lekarzy.

Zacząłem ich używać i po ok. 3 miesiącach perystaltyka moich jelit polepszyła się, a krew znikła ze stolca. Tomografia wykonana ostatniego stycznia 1999 roku wykazała, że guz zniknął a wynik markera CEA zmienił się na negatywny. Nadal zażywałem Eliksir i Czopki Tian Xian. Minęły trzy lata odkąd postawiono diagnozę stwierdzającą raka, i jak do tej pory nie było u mnie nawrotu tej choroby.

                                         “.. Tomografia wykonana ostatniego

                                   stycznia ’99 roku wykazała, że guz zniknął”

Eliksir Tian Xian jest moim wybawcą, jestem obecnie zdrowszy niż kiedykolwiek przedtem.