Ocalony od Raka Jelita: Średnio Zaawansowany Rak Jelit Zniknął po Jednym Roku Leczenia

Pan Meng Ya Shu (80 l., Chiny)

 

Intestine Cancer Survivor - middle stage intestine cancer disappeared after 1 yearDziało się to w 1986 roku, 3 lata po moim przejściu na emeryturę. Straciłem apetyt i na moim brzuchu pojawił się guzek. Początkowo, myślałem, że są to normalne objawy wynikające z mojego wieku, lecz dnia na dzień czułem się coraz bardziej chory (nie robiłem z tym jednak nic jakieś 2-3 miesiące). Dolegliwości jednak stawały się coraz bardziej bolesne tak, że w końcu znalazłem się w szpitalu.

                       “… raka jelita grubego w

                       bardzo poważnym stanie.”

W wyniku badania stwierdzono u mnie raka jelita grubego w bardzo poważnym stanie tak, że natychmiast zostałem poddany leczeniu.

Wskutek efektów ubocznych leczenia, straciłem większość swoich włosów, a co gorsza, wciąż odczuwałem uciążliwy ból w swoim brzuchu.

W tym czasie, słyszałem, że Pan Wang, który również mieszkał w mieście Tong Hua, wynalazł chińskie, anty-nowotworowe lekarstwo “Kapsułki Tian Xian”, natychmiast więc złożyłem mu wizytę. Trzy razy dziennie zażywałem regularnie te przepisane, chińskie kapsułki (6 szt. w każdej dawce), nie obawiając się żadnych skutków ubocznych ich działania.

                                                                “Komórki rakowe

                                                              stopniowo zanikały.”

Zażywałem je w ten sposób przez pół roku. Komórki rakowe stopniowo zanikały wskutek ich działania. 6 miesięcy później, ze zdziwieniem przyjąłem wiadomość, że komórki nowotworowe zupełnie znikły z mego organizmu.

Później, wciąż jeszcze kontynuowałem zażywanie pewnych dawek Eliksiru Tian Xian, by zapobiec ewentualnemu nawrotowi choroby.

Przedtem moja waga spadła z 78 do 50 kg. Teraz powróciła do 67 kg, (co jest normalną i bardzo odpowiednią wagą w moim przypadku).

Minęło już prawie 10 lat od tamtej pory, gdy rozpocząłem swoją walkę z rakiem. Dawno przestałem już zażywać Eliksir Tian Xian. Wszystkie kolejne, regularne badania kontrolne jakie przechodzę, stwierdzają, że jestem całkowicie zdrowym człowiekiem.