Ocalony od Raka Jelita: Przez Wzgląd na Swoją Rodzinę, Nigdy Nie Poddałem Się Rakowi Moich Jelit

Fred Walter (52 l., Los Angeles, USA) 

Mój stan ciągle się pogarszał, straciłem sporo na wadze i nie mogłem już prowadzić samochodu. Badanie wykonane w szpitalu Los Angeles Public Hospital stwierdzało, że mogę cierpieć na raka. Zarezerwowano dla mnie badanie tomograficzne w specjalistycznym szpitalu onkologicznym, a jego diagnoza niestety potwierdziła, że mam raka jelit.

                                                            “… Była to niestety już 

                                                      ostatnia faza raka i potrzebna

                                                    była natychmiastowa operacja.”

Człowiek jest dziwnym zwierzęciem; poczułem ostry ból brzucha w dniu postawienia diagnozy. Była to niestety już ostatnia faza raka i potrzebna była natychmiastowa operacja.

Moja chińska teściowa, wiedziała o słynnym anty-rakowym chińskim leku Tian Xian i wysłała mi trochę na próbę. Operacja miała miejsce 05 kwietnia 1998 roku.

Natychmiast po operacji rozpocząłem chemoterapię oraz równoczesne zażywanie Eliksiru Tian Xian. Mimo, że w trakcie operacji usunięto większość zakażonej nowotworem tkanki, komórki rakowe pozostawały nadal w węzłach chłonnych, skąd łatwo mogły się rozprzestrzenić powodując nagły nawrót choroby. Lekarz wcześniej przestrzegał mnie przed efektami ubocznymi radio- i chemoterapii, a ja byłem bardzo szczęśliwy, że nie doświadczyłem żadnego z nich.

                                                  “… nie doświadczyłem żadnego

                                                                 nawrotu choroby”

Kontynuowałem zażywanie Eliksiru Tian Xian jeszcze po operacji, który usunął wszystkie komórki rakowe z mojego organizmu i jak do tej pory nie doświadczyłem żadnego nawrotu choroby. W trakcie całego mojego leczenia strasznie straciłem na wadze. W ciągu pierwszych 6 miesięcy po operacji moja waga podniosła się z 50 do 70 kg i poczułem w sobie o wiele więcej energii niż do tej pory.

                                                  “… By zapobiec nawrotowi

                                                   choroby, do dziś codziennie

                                                    zażywam niewielką dawkę

                                                         Ekiksiru Tian Xian.”

Mam czwórkę dzieci i wciąż jeszcze muszę pracować jakieś 5-10 lat nim przejdę na emeryturę. By zapobiec nawrotowi choroby, do dziś codziennie zażywam niewielką dawkę Ekiksiru Tian Xian.