Ocalony od Raka Jelita: Pacjent z Rozsianym Rakiem Jelita Był w Stanie Opuścić Szpital

Rectal Cancer Survivor - Bile Duct and Rectum Cancer Patient was able to leave the HospitalPan Ooshima Kouichi (62 l., Japonia)

W grudniu 1997 roku dowiedziałem się, że cierpię z powodu zapalenia wątroby, raka przewodu żółciowego i raka górnej odbytnicy.

Lekarz zalecił natychmiast leczenie odwadniające. Operacja przewodu żółciowego była niemożliwa, więc spróbowałem chemoterapii, lecz wszystko na próżno. Wtedy powiedziano mi, że mogę spróbować również radioterapii jako ostatniej deski ratunku. Pojechałem, więc do innego szpitala i poddałem się radioterapii w styczniu 1998 roku.

W kwietniu przeszedłem operację guza odbytnicy, a w maju zakończono moje leczenie odwadniające. Wróciłem do domu, lecz w ciągu następnych 2 tygodni musiałem powrócić do szpitala i poddać się ponownemu zabiegowi odwadniania organizmu.

W tym czasie zacząłem regularne zażywanie Eliksiru Tian Xian. Dowiedziałem się o nim z książki i ulotek otrzymanych od przyjaciela. Postanowiłem dać sobie szansę wypróbowując jego działanie.

                                           “… Postanowiłem dać sobie szansę

                                             wypróbowując jego działanie.”

W lipcu 1998 r. rodzina przysłała mi taśmę z nagraniem Pana Wang?a z Japonii (wynalazcy Eliksiru Tian Xian). Po uważnym wysłuchaniu taśmy byłem ostatecznie zdecydowany na kontynuację zażywania tego preparatu.

Lekarz powiedział mi, że kiedy rak zaatakuje wątrobę, długo nie pożyję. Mój brzuch był już mocno wypełniony wodą. Pomyślałem, że jeśli zaraz nie wrócę do domu, mogę nie mieć drugiej szansy, natychmiast więc opuściłem szpital.

                                                           “… wytwarzanie żółci i

                                                      nagromadzenie wody w moim

                                                          brzuchu zaczęło słabnąć.”

Po ciągłym zażywaniu przez miesiąc Eliksiru Tian Xian wytwarzanie żółci i nagromadzenie wody w moim brzuchu zaczęło słabnąć. Po upływie czwartego miesiąca leczenie drenażem nie było już konieczne.

Obecnie jeszcze mała cząstka raka wciąż pozostaje w moim organizmie, ale ustąpił stan zapalny przewodu żółciowego i poprawiło się znacznie funkcjonowanie mojej wątroby.

Wszystko to naprawdę przerosło moje najśmielsze marzenia.