Ocalony od Raka Jelita: Łatwo Powracające Komórki Nowotworowe Zanikły

Pan Hao Zhong Zheng, (58 l., Chiny)

Moje zdrowie pogarszało się wciąż i co dzień chudłem coraz bardziej. Po badaniu, mój lekarz powiedział, że prawdopodobnie mam raka. Pozostawiono mnie na dalsze obserwacje w Chang Chun Medical University.

Powiedziano mi, że cierpię na raka jelita grubego. Zacząłem odczuwać coraz większy ból. Rak był w średnim stanie zaawansowania. W dniu, którego nigdy nie zapomnę, tj.05 kwietnia przeszedłem operację chirurgiczną w Tong Hua Hospital w prowincji Jilin.

                                    “… dostałem Eliksir Tian Xian,

                                    by zapobiec nawrotowi choroby.”

Potem dostałem Eliksir Tian Xian, by zapobiec nawrotowi choroby. Lekarz powiedział mi, że nawet, jeśli komórki rakowe zostały usunięte z mojego organizmu, niektóre z nich pozostały jeszcze w węzłach chłonnych, z których łatwo mogą przedostać się w inne miejsce organizmu , powodując wznowienie choroby. Ponadto, bardzo nieufnie podchodziłem do chemio- i radioterapii, które spowodowały utratę moich włosów i duże osłabienie całego organizmu.

Intestine Cancer Survivor - Cancerous cells which may easily recur disappeared

Dlatego zdecydowałem się zażywać Eliksir Tian Xian. Minęło już przeszło 5 lat od mojej operacji, a dzięki Panu Wang nie znaleziono u mnie już więcej nigdy, żadnych komórek raka. Sześć miesięcy po operacji moja waga spadła do około 40 kg. Teraz jednak powróciła z powrotem do swego normalnego poziomu 62 kg i znów mogę chodzić do pracy.

Moja rodzina liczy 12 członków (moja żona i ja, rodzice z obu stron, 4 dzieci i 2 wnuków). Chciałbym dożyć jeszcze kolejnych 5 lub 10 lat.

                                   “… To Eliksir Tian Xian

                                         uratował mi życie

                                  i przywrócił mi zdrowie.”

To Eliksir Tian Xian uratował mi życie i przywrócił mi zdrowie. By zapobiec nawrotom choroby wciąż jeszcze zażywam niewielką dawkę tego leku.