Ocalony od Raka Jelita: Dzięki Eliksirowi Tian Xian Odzyskałem Swoje Normalne Życie Rodzinne

Rick Mabin (62, New York, USA)

 

Od ukończenia 40 roku życia cierpiałem na cukrzycę, próbowałem różnych leków, jednak bez skutku, a mój stan zaczął się pogarszać. Mój lekarz doradził mi przeprowadzenie szczegółowych badań, lecz wstrzymywałem się z tym, gdyż leczący moją cukrzycę inny doktor twierdził, że są to normalne objawy, na które cierpi większość pacjentów z tą chorobą.

W czerwcu 1992 roku mój stan się pogorszył i zostałem skierowany do innego szpitala, gdzie zdiagnozowano u mnie wirusowe zapalenie wątroby typu C. Zostałem natychmiast hospitalizowany i codziennie podawano mi szczepionki.

Na początku cierpiałem z powodu wysokiej gorączki, lecz przypisywałem ten objaw zażywanym lekarstwom. Nie pozostałem jednak w szpitalu zbyt długo.

                                                   “… Wykonane badanie wykazało,

                                                                że cierpię na raka jelit.”

Jeszcze tego samego roku, pewnego ranka po powrocie z rodzinnego wyjazdu zauważyłem krew w moim stolcu. Wykonane badanie wykazało, że cierpię na raka jelit. Trafiłem do szpitala, gdzie przeprowadzono operację.

                                                              “… Usunięto mi 1,5 cm

                                                                         odcinek jelita. “

Usunięto mi 1,5 cm odcinek jelita, a lekarz wykonujący operację stwierdził, że szkoda, iż nie zorientowałem się w sprawie swej choroby wcześniej. Wróciłem na rok do pracy, lecz ciągle byłem bardzo zmęczony i większość swego czasu musiałem poświęcać na wypoczynek.

                                                        “… Przeszedłem 10-cio godzinną

                                                  operację, po której lekarz poinformował

                                                            mnie, że niestety mój rak jelita

                                                             rozprzestrzenił się już w całej

                                                                          jamie brzusznej… “

Niedługo potem trafiłem do szpitala z powodu rozwoju raka w mojej wątrobie. Zastosowano leczenie chirurgiczne i chemoterapię. Przeszedłem 10-cio godzinną operację, po której lekarz poinformował mnie, że niestety mój rak jelita rozprzestrzenił się już w całej jamie brzusznej. Od czasu tej operacji bardzo wiele wycierpiałem z powodu ciągłej akumulacji wody w moim brzuchu.

W kwietniu, udało mi się usłyszeć z wiadomości o zadziwiających właściwościach eliksiru Tian Xian. Moja córka natychmiast zakupiła mi to lekarstwo. 16-tego kwietnia podano mi leki odwadniające, by obniżyć nagromadzenie wody w mojej jamie brzusznej. W sumie do 19-tego kwietnia wydaliłem 2000ml wody.

Z tego też powodu straciłem dużo białka. Używano specjalnej maszyny do uzupełnienia mojego białka przez kroplówkę. Moje ubezpieczenie nie pokrywało całych kosztów tego leczenia, więc musiałem płacić z własnej kieszeni za każdorazowy taki zabieg 2000 USA$. Stwierdzono u mnie również prawdopodobne zakażenie układu limfatycznego, tak, że trzeba było wykonać następną operację.

                                                   “…  Lekarz powiedział mi, że jeśli

                                                        chcę, mogę wrócić do domu… “

Chociaż nie stwierdzono nieprawidłowości w układzie limfatycznym, operacja chirurgiczna potwierdziła, że rak zaatakował już wątrobę. Nie zostało mi już wiele życia. Zwiększyłem dawkowanie Eliksiru Tian Xian do 6-ciu ampułek dziennie i kilka dni potem jakaś niezwykła biała ciecz zaczęła wyciekać z podłączonych do mnie drenów. Lekarz powiedział mi, że jeśli chcę, mogę wrócić do domu.

Przestraszyłem się słysząc tą jego propozycję, wiedziałem, że myślał, iż pewnie wkrótce umrę. Nie sądzę, by wiedział czym była wyciekająca ze mnie substancja. Może był to produkt utylizacji nowotworu spowodowanej eliksirem Tian Xian. Stopniowo woda w moim brzuchu zaczęła zanikać tak, że przerwano wszystkie czynności związane z jej odciąganiem z organizmu.

                                                       “… odzyskałem swoją dawną

                                                            energię, i znów zacząłem

                                                      wieść zupełnie normalne życie.. “

Około miesiąca później, usunięto wszystkie dreny odprowadzające płyny z mojej jamy brzusznej i w lutym wypisano mnie do domu. Wtedy odzyskałem swoją dawną energię, i znów zacząłem wieść zupełnie normalne życie.

                                                        ‟ Dziękuję, Eliksirze Tian Xian!”