Ocalona od Raka ZAPALENIE OPŁUCNEJ

“… w ciągu pół roku, wyglądałam dużo lepiej i odzyskałam apetyt. Lekarze wypisali mnie ze szpitala. Chociaż ciągle pozostawał guz jajnika, cofnęły się wszystkie zmiany w klatce piersiowej oraz praktycznie cała puchlina jamy brzusznej” – Sato Hireko

Aby zapobiec nawrotom, konieczne jest zażywanie lekarstwa jeszcze przez jakiś czas po ustąpieniu choroby.

Choroba : Nowotworowe Zapalenie Opłucnej (Carcinomatous Pleurisy)

Dwa lata temu zdiagnozowano u mnie nowotworowe zapalenie opłucnej spowodowane przerzutem z nowotworu jajnika. Planowane leczenie obejmowało chemoterapię i chirurgiczne usunięcie jajnika.

Jakkolwiek wyniki nie były zadowalające. Nie było żadnych znaków poprawy mojego stanu zdrowia. W tym czasie straciłam też apetyt, i bardzo pobladłam. Podczas prześwietlenia mojej klatki piersiowej, okazało się, że mam silny obrzęk po jej obu stronach, a badanie tomograficzne wykazało guz na jajniku, i początki puchliny brzusznej. Były to bardzo groźne objawy.

W tej sytuacji, dowiedziałam się od swojej przyjaciółki, że słyszała o przypadku wyleczenia raka przy użyciu pewnego chińskiego leku. Jej przyjaciółka miała średnio-zaawansowanego raka jajnika, którego wyleczyła za pomocą Eliksiru Tian Xian. Możliwie jak najprędzej zakupiłam ten lek, by również spróbować.

W rezultacie jego zażywania, w ciągu 6 miesięcy odzyskałam zdrowie, apetyt i całą swoją energię. Zostałam wypisana ze szpitala i chociaż ciągle jeszcze pozostawał guz jajnika, cofnęły się wszystkie zmiany w klatce piersiowej oraz praktycznie cała puchlina jamy brzusznej

Sato Hireko, 36 lat, kobieta, Japonia, gospodyni domowa