Ocalona od Raka Watroby: Kontynuuję Zażywanie Eliksiru Tian Xian, by Zapobiec Nawrotowi Raka Wątroby

Pani Namiki Hide (78 l., Japonia)

W listopadzie 1995 roku, badanie ultrasonograficzne mojej żony wykazało guza. Badanie tomograficzne w styczniu (1996) ujawniło guza wątroby o rozmiarach 4×4 cm.

Poszła do szpitala na leczenie bezinwazyjne, ponieważ jej wiek wykluczał operację. Jednak żadne leczenie nie dało rezultatu i w kwietniu została zwolniona ze szpitala.

Wtedy to dowiedzieliśmy się o Eliksirze Tian Xian z artykułu prasowego i natychmiast postanowiliśmy go zakupić. Otrzymaliśmy przesyłkę z eliksirem już po około tygodniu od pobytu żony w szpitalu.

                                           ‟… W ciągu dwóch tygodni

                                            poczuła się zupełnie zdrowa.”

Wtedy zaczęła przyjmować Eliksir Tian Xian razem z leczeniem wspomagającym. W ciągu dwóch tygodni poczuła się zupełnie zdrowa.

W miesiąc później badania wykazały zmniejszenie się rozmiarów guza. Z powodu jej podeszłego wieku nie poszliśmy za radą lekarza aby kontynuować dalsze leczenie zachowawcze. Zamiast tego dalej stosujemy kurację Eliksirem Tian Xian.

                                          ‟…nastąpił nawrót choroby.

Kolejne badanie kontrolne wykazało, że guz zniknął. Wtedy, po prawie dwóch latach za przestaliśmy podawania jej Eliksiru Tian Xian, lecz niestety po pewnym czasie ponownie nastąpił nawrót choroby.

Teraz stosujemy leczenie zachowawcze oraz Eliksir Tian Xian. Rak wątroby ma niestety tendencję do nawrotów, więc nadal podajemy jej dwie ampułki Eliksiru Tian Xian dziennie (1 ampułka = 10 ml).

 

                                      ‟… Wierzymy, że zawdzięczamy swoje

                                             zwycięstwo Eliksirowi Tian Xian.