Ocalona od Raka Pluc: Mogę teraz Śmiało Powiedzieć, że Eliksir Tian XIan Naprawdę Działa

Pani Ishikawa Hideko (67 l., Japonia)

(Opowiada mąż) W lipcu 1997 roku, u mojej żony zdiagnozowano raka płuc, a zgodnie z tym co powiedział jej lekarz, nie wchodziła już w rachubę żadna operacja.

Poddała się chemo- i radioterapii. Niestety, lekarz stwierdził, że pozostał jej najwyżej jeden rok życia.

                                           “… najwyżej jeden rok  życia.”

Po czwartym etapie chemoterapii w październiku, moja żona osłabła ze względu na jej efekty uboczne do tego stopnia, że nie mogła już tego dłużej znieść. Niestety, około 20% nowotworu nadal pozostało w jej organizmie.

Pod koniec października zadecydowano o ponownej radioterapii, kiedy odnotowano symptomy nawrotu choroby. terapia ta trwała do grudnia, jednak nowotwór nie ustępował.

Pod koniec grudnia jej stan się polepszył i została zwolniona do domu. W maju 1998 roku badania wykazały obecność komórek nowotworowych w jej mózgu. Natychmiast została hospitalizowana by przejść kolejną chemo- i radioterapię.

                                      “… badania wykazały obecność

                                              komórek nowotworowych

                                                         w jej mózgu…”

Po zakończeniu leczenia (w czerwcu), nowotwór nadal był w jej płucach i mózgu. Biorąc pod uwagę ogólny stan mojej żony, lekarz orzekł, że niemożliwe jest dalsze leczenie tym sposobem. Inaczej mówiąc, sytuacja była beznadziejna.

Dowiedzieliśmy się o Eliksirze Tian Xian z prasy i natychmiast zainteresowałem się szczegółami tej terapii. Po szybkim zamówieniu tego leku, podawałem żonie dwie ampułki (1 ampułka =10ml) dziennie. Powodem, dla którego podawałem jej połowę standardowej dawki było to, że cierpiała na ostry nieżyt żołądka z powodu wysokiego ciśnienia.

Zwiększyłem dawkę do czterech ampułek w czerwcu i i ból żołądka ustąpił.

                                                  “…  nowotwór mózgu

                                                          zupełnie zniknął.”

Badanie w lipcu stwierdziło, że nowotwór płuc jest nadal obecny, jednak nowotwór mózgu zupełnie zniknął. Szczerze mówiąc, płyn Tian Xian nie był jedynym lekarstwem, które stosowaliśmy. Próbowałem z moją żoną prawie wszystkiego, lecz niestety z niewielkim skutkiem.

Eliksir China No 1 Tian Xian jest naprawdę zadziwiający. Niszczy nowotwór i powstrzymuje jego wzrost. Opierając się na przypadku mojej żony, mogę powiedzieć, że Eliksir Tian Xian jest naprawdę skuteczny.

                                              “… mogę powiedzieć, że

                                                   Eliksir Tian Xian jest

                                                  naprawdę skuteczny.”

Po około miesiącu, byliśmy naprawdę zdumieni, że nowotwór w jej mózgu znikł całkowicie.

Do dziś dnia, rak mózgu znikł, lecz pozostał jeszcze nowotwór płuc. (przypisek wydawcy: Nie ma aktualnych wiadomości na temat raka płuc pani Ishikawa)

                                           “… kontynuujemy terapię

                                                Eliksirem Tian Xian, aby

                                        zapobiec nawrotowi choroby…”

Nadal kontynuujemy terapię Eliksirem Tian Xian, aby zapobiec nawrotowi choroby i poprawić energię. Od sierpnia dołączyliśmy również terapię kapsułkami Tian Xian # 3.

Żona opuściła szpital w połowie sierpnia i za radą lekarza, używa leków na żołądek razem z Eliksirem China No. 1 Tian Xian.

Dziękuję Tian Xian za uratowanie życia mojej żonie!