Ocalona od Raka Piersi: “Odzyskałam Zdrowie dzięki Eliksirowi Tian”

Pani. Wang Mi Yun (41 l., z Malezji)

W 1996 roku, gdy poczułam ból w piersiach, natychmiast udałam się na prześwietlenie. Lekarz powiedział mi, że prawdopodobnie to jakiś guz i muszę poddać się bardziej szczegółowym badaniom.

Po pewnym czasie ból się zwiększył, a guzek pod moją lewą pachą zaczął rosnąć. Podczas mojej ponownej wizyty w szpitalu, zdiagnozowano u mnie raka piersi.

“…efekty uboczne: biegunka.
wymioty, utrata apetytu, wagi 
oraz utrata włosów.”

Za radą lekarzy poddałam się operacji chirurgicznej, chemio- oraz radioterapii. Przeżywałam takie efekty uboczne mojego leczenia jak : biegunka, wymioty, utrata apetytu, utrata wagi oraz utrata włosów.

W marcu 1997 roku, przyjaciel mojego męża ,z Internetu dowiedział się o Eliksirze Tian Xian. Za jego radą, zamówiliśmy niezwłocznie to lekarstwo i zaczęłam go używać.


“…mój mąż dowiedział się

o Eliksirze Tian Xian
z Internetu.”

Badanie przeprowadzone 3 miesiące po operacji wykazało, że zakończyła się ona powodzeniem, a guzek limfatyczny pod moją pachą zupełnie zniknął. Użycie Eliksiru Tian Xian ponadto bardzo złagodziło efekty uboczne chemio- i radioterapii.

Odzyskałam apetyt i poczułam nowy napływ energii. Najbardziej fascynującą jednak rzeczą był nagły, gwałtowny wzrost moich nowych włosów. Obecnie odwiedzam szpital tylko raz na 3 miesiące w celu wykonania okresowych badań kontrolnych. Do dziś, każde z tych badań wykazuje normalny stan mojego zdrowia.


“…dopiero teraz zdaję sobie 

sprawę z wartość mojego zdrowia.”

Dopiero teraz zdaję sobie sprawę z wartości mojego zdrowia. Zawsze będę dziękować za Eliksir Tian Xian. Na wszelki wypadek, dla zabezpieczenia przed nawrotem choroby, ciągle zażywam 20ml dziennie tego wspaniałego leku.