Ocalona od Raka Piersi: Doctor: Lekarz: “Inne Pacjentki z Rakiem Piersi w Pani wieku i stanie umierały zwykle w ciągu następnych 2 miesięcy…”

Pani. Oohara Mitsuko (43 l., z Japonii)

Było to w maju, gdy podczas rutynowego badania wykryto u mnie 5 cm guza w lewej piersi. Usunięto go w trakcie operacji chirurgicznej i rozpoczęłam chemioterapię.

Od czerwca rozpoczęłam zażywanie Eliksiru Tian Xian. Od razu poczułam, że efekty uboczne , które dotąd odczuwałam po każdej chemoterapii znacznie zelżały. W dodatku odzyskałam apetyt , ale liczba białych ciałek krwi podwyższyła się znacznie.


“…lekarze i pielęgniarki były

zadziwieni poprawą mojego stanu”

Lekarze i pielęgniarki byli zadziwieni poprawą mojego stanu zdrowia, gdyż nic nie wiedzieli, o zażywaniu przeze mnie Eliksiru Tian Xian.

“Inne Pacjentki z Rakiem Piersi w Pani wieku i stanie umierały zwykle w ciągu następnych 2 miesięcy. Mam nadzieję, że jest Pani przygotowana na taką okoliczność” – słowa, które usłyszałam od lekarza, zamiast załamać mnie, pobudziły mnie do jeszcze silniejszej walki. Powinnam mu za to kiedyś podziękować.

Myślę, że najbardziej istotnym czynnikiem mojego wyzdrowienia był jednak Eliksir Tian Xian. Po okresie używania go przez 2 lata rak nie rozprzestrzenił się.


“…najbardziej istotnym czynnikiem

mojego wyzdrowienia jednak był
Eliksir Tian Xian”

Obecnie, wróciłam już do swoich domowych obowiązków i od czasu do czasu nawet wyjeżdżam gdzieś ze swoją rodziną, ..i jestem szczęśliwa, że mogę znów chodzić na zakupy.