Ocalona od Raka Okrężnicy: Pani Yang z pomocą Eliksiru Tian Xian całkowicie wyleczyła się z nowotworu odbytu

Colon Cancer SurvivorNieusuwalny Nowotwór Okrężnicy, został wyleczony.

W 1986 roku w moim odbycie znaleziono komórki raka. Natychmiast przeszłam operację usunięcia guza. Chociaż wróciłam potem do swej normalnej pracy, pół roku później dowiedziałam się, że nowotwór rozprzestrzenił się na ciałka limfatyczne aorty, w miejsce, które nie mogło już być poddane żadnej operacji.

Poczułam własną bezsilność. Pomyślałam, że umrę nie doczekując swych wnuków. Moi synowie byli wtedy w wieku 21 i 16 lat. Gdybym umarła, zostaliby tylko na utrzymaniu mojego męża, który był na zasiłku społecznym.

W tym czasie dowiedziałam się z prasy, że Profesor Wang udostępnił do powszechnego stosowania swoje Kapsułki Tian Xian. Zaczęłam je zażywać w ostatnim akcie desperacji, starając się uniknąć niechybnej śmierci. W ciągu jednego roku znikły prawie wszystkie nowotworowe komórki.

Po badaniu, prawie zaniemówiłam z zachwytu. Gdy tylko Eliksir Tian Xian pojawił się na rynku zaczęłam zażywać go regularnie przez następne 5 lat.

Przestałam go zażywać dwa lata temu. Do tej pory w trakcie moich co półrocznych badań kontrolnych nie wykryto żadnych nawet najmniejszych śladów raka. Zawsze darzyliśmy wielkim zaufaniem tradycyjne, chińskie leki, które zwykliśmy zażywać od wczesnego dzieciństwa.

Wierzę, że powodem mojego wyzdrowienia były zażywane przeze mnie Kapsułki i Eliksir Tian Xian.

Yang Yan, 53 lata, kobieta, Kierownik Sekcji, Biura Pracy w Tong Hua City, w Prowincji Jilin

Pani Yang podczas wizyty kontrolnej u Prof. Wang Zhen Guo (Wynalazcy Eliksiru Tian Xian)