Dobre Rezultaty Stosowania Chińskiego Lekarstwa w Walce z Rakiem

Published Date: January 5, 2017

20070913_1e07a021e9e8f15364baXAqAjHw8UolT

19980105-Asiaweek-002

19980105-Asiaweek-003

 

Dobre Rezultaty Stosowania Chińskiego Lekarstwa w Walce z Rakiem

Chiński ekspert zielarstwa  Profesor Wang Zhen Guo zbadał blisko 1200 rodzajów ziół i ludowych przepisów. Poświęcił w sumie na to 16 lat swojego życia. Udało mu się wyprodukować anty-nowotworowe lekarstwo, które potrafi w znaczący sposób przedłużyć życie i zapewnić dobrą jego jakość ludziom chorym na raka. Otrzymał za to wiele międzynarodowych nagród i wyróżnień. Opublikował on formułę swego leku, jego aktualne testy oraz wszystkie dotyczące go wyjaśnienia naukowe.

Amerykańskie Towarzystwo Onkologiczne co roku gromadzi swych członków na dorocznych zjazdach naukowych. Na zjazd w sierpniu 1997 roku (odbywający się w Japonii) zaproszono 12 międzynarodowych ekspertów w dziedzinie onkologii, by wysłuchali wykładu Profesora Wang Zhen Guo na temat efektywności chińskich ziół w zwalczaniu raka. 90-cio minutowa prelekcja chińskiego eksperta Wang Zhen Guo oraz składająca się z 12 slajdów prezentacja wzbudziła ogromne poruszenie i zainteresowanie ponad tysięcznego audytorium.

Według szacunków WHO (Światowej Organizacji Zdrowia) na świecie blisko 4.000.000 ludzi ( z ok. 5,4 bilionowej populacji) cierpi na różnego rodzaju choroby nowotworowe. Rocznie przybywa ok. 900.000 nowych pacjentów z rakiem i ich liczba wciąż wzrasta. Co roku nowotwory są przyczyną śmierci ponad 690.000 osób lub też stanowią 10% ogólnej liczby corocznych zgonów na świecie. Od lat 30-tych ubiegłego stulecia znacznie rozwinięto międzynarodowe badania dotyczące zwalczania chorób nowotworowych. Same tylko Stany Zjednoczone wydają rocznie ponad 2 biliony dolarów na badania i leki do walki z rakiem.

Centrum Badań “Tong Hua Changbaishan” w prowincji Jilin (w Chinach) zostało założone przez jego obecnego dyrektora Wang Zhen Guo. Rozpoczął on swoje badania już w wieku 18 lat, poświęcając im kolejnych 16 lat swego życia. Udało mu się odwiedzić mnóstwo miejsc w całych Chinach, gdzie zgromadził i przebadał około 4.000 tradycyjnych, ziołowych leków przeciwko nowotworom (zapisanych często w sekretnych formułach przekazywanych przez setki lat z pokolenia na pokolenie). Spisał on, sklasyfikował i przebadał ponad 1200 różnego rodzaju ziół.  Na ich bazie stworzył swoje nowe lekarstwo nazwane tabletkami “Fu Fang Tian Xian”. Przeszło ono wiele badań i prób klinicznych w licznych instytutach medycznych, takich jak:  Instytut Medyczny w Tianjin, Chińskie Centrum Badań Medycznych, Szpital Kwang An Men i w 25 innych ośrodkach medycznych. Profesor Wang osobiście nadzorował i zanalizował 807 przypadków pierwszych skutecznych kuracji. Badania te potwierdziły bardzo znaczący wzrost poprawy zdrowia pacjentów poddanych działaniu jego leku z współczynnikiem efektywności wynoszącym ponad 80 procent.

W 1986 roku, tabletki Fu Fang Tian Xian zostały uznane przez Chiński Komitet Naukowy, Departament Zdrowia i Narodowy Komitet d/s Kontroli Leków za “ważny i priorytetowy projekt badawczy”. We wrześniu 1988 roku, Narodowy Departament Zdrowia dopuścił lek do produkcji po długiej serii udanych testów najpierw na wysublimowanych komórkach, potem myszach i wreszcie próbach klinicznych z udziałem pacjentów. Jeszcze tego samego roku udało się również zgłosić i uzyskać międzynarodowy patent na ten lek w Stanach Zjednoczonych.

Od początku 1988 roku, Amerykańskie Narodowe Centrum Badań Onkologicznych (US National Cancer Center) przez 3 lata używało tabletek Tian Xian (zmienionych później na  eliksir Tian Xian) jako głównego leku przeciwko 10 rodzajom raka w 48 różnych eksperymentach laboratoryjnych. Ich rezultat potwierdził ponad 80% anty-nowotworową efektywność leku. Na 38-mej wystawie “Eureka World’s Invention Expo”, Wang Zhen Guo otrzymał jedyną nagrodę “Za Największe Światowe Indywidualne Odkrycie Naukowe”, Order Rycerski, Medal Generalski oraz Honorową Nagrodę Króla Belgii za swoje zasługi w leczeniu chorób nowotworowych za pomocą leków z chińskich preparatów ziołowych.

Pewnego śnieżnego ranka w pierwszy dzień Chińskiego Nowego Roku, dyrektor Fabryki butów Chin Mei z Hong Kongu, Pan Lee Yi Pin odwiedził  Wang Zhen Guo. U jego blisko 70-cio letniej matki zdiagnozowano mocno zaawansowanego raka płuc – lekarze dawali jej jeszcze maksimum 3 miesiące życia. Dzieci Pana Lee kupiły Eliksir Tian Xian dla swojej chorej babci. Po krótkim czasie zażywania tego lekarstwa  stan matki Pana Lee uległ znacznej poprawie. W końcu jednak zmarła – ale Pan Lee potwierdził, że żyła ciesząc się względnie dobrą kondycją jeszcze przez ponad kolejne 5 lat.

W 1990 roku u 60-cio letniego Pana Yang Ching Yin zdiagnozowano raka żołądka, a wkrótce później również jego przerzuty do wątroby. Ostatecznie lekarz stwierdził, iz zostało mu jeszcze tylko ok. 20 dni życia. Z polecenia Pana Lee Yi Pinga, Pan Yang zaczął zażywać Eliksir Tian Xian. Nie poddał się i ocalał od śmierci. W późniejszym czasie badania potwierdziły, że od tej pory jego nowotwór jest “pod kontrolą” a on czuje się coraz lepiej.

28-letnia Wang Pi Ying miała nowotwór nosa 4 stopnia. Z powodu uciążliwości spowodowanej naświetlaniem i chemioterapią bez przekonania sięgnęła po Eliksir Tian Xian. Po 2 tygodniach jej stan znacznie się polepszył. Wang Pi Ying wspomina, “Nie poddaję się łatwo i twardo walczę o przetrwanie. W tym tkwi tajemnica mojego ponownego odrodzenia.”

W ciągu ostatnich kilku lat Wang Zhen Guo założył 56 klinik Diagnostyki i Prewencji Nowotworów. W ponad 50 krajach 600.000 pacjentów zażywa produkty Tian Xian. Wang Zhen Guo komentuje, “Eliksir Tian Xian usuwa stany zapalne w organizmie, neutralizuje toksyny, oczyszcza krew, uśmierza ból, dostarcza energii, i regeneruje ilość poszczególnych ciałek w naszym układzie krwionośnym.” Jakkolwiek jego zasadniczą funkcją jest niszczenie komórek rakowych bez ogólnie szkodliwego wpływu na inne komórki organizmu. Główną zasadą jego działania jest pobudzanie wzrostu normalnych komórek i hamowanie niekontrolowanego namnażania się komórek uszkodzonych (czyt. rakowych). Do kompozycji składu Tian Xian używa się  naturalnych ziół, z Prowincji Jilin w regionie Changbaishan. Tian Xian składa się z 30 rodzajów naturalnych składników, które kontrolują i niszczą komórki nowotworowe, łagodzą ból i zapewniają znacząco dłuższe i jakościowo lepsze życie osobom ciężko chorym na raka.

Wang publicznie ujawnił tajemniczą formułę Eliksiru “Tian Xian”. Poproszono FRC – Medyczne Centrum Badań Biologicznych (Medical Biology Research Center) w Taipei o naukowe, dokładne przebadanie Eliksiru Tian Xian. Dyrektor tego centrum oraz dyrektor onkologii Ku Tiong Fong twierdzi, że “Testy laboratoryjne podzielono na 4 części. Prowadzono je pod kątem określenia właściwej objętości leku oczyszczającej organizm  z wolnych rodników, jego ewentualnego toksycznego wpływu na komórki organizmu człowieka, odporności na rozwój komórek nowych guzów oraz hamowania wzrostu komórek nowotworowych. Testy kliniczne prowadzone były przez ekspertów z dziedziny onkologii w takich placówkach medycznych jak Chińskie Centrum Naukowe w Pekinie (Beijing China Science Center), Centrum Badań Wolnych Rodników w Taipei (Taipei Free Radicals Research Center),  Amerykańskie Centrum Badań w Fullbright (US Fulbright Research Center) oraz Szpital Onkologiczny w Guang Chou (Guang Chou Tumor Hospital). Po latach badań potwierdzono rewelacyjne rezultaty w postaci 80% odnotowanych pozytywnych reakcji”. Ku Tiong Fong wierzy, że  Eliksir Tian Xian jest bardzo obiecującym anty-nowotworowym produktem, który wciąż podlega ciągłym ulepszeniom.

Dyrektor Generalny firmy produkującej eliksir Wu Chun Teh wskazuje na wyjawienie tajemnic eliksiru opinii publicznej  w kontekście aktualnie prowadzonych eksperymentów. Może okazać się to niebezpieczne dla samego patentu tego leku. Udowodniono już ponad 10 przypadków pojawienia się podróbek Eliksiru Tian Xian w Hong Kongu, Japonii i Tajlandii. Takie fałszywe produkty zagrażają zdrowiu pacjentów. Wu twierdzi, że “Przez ostatnie kilka lat koszty wydane na reklamę dostarczającą klientom informacji w jaki sposób można odróżnić oryginalne produkty od podróbek sięgnęły prawie 10 Milionów HK$. Wang Zhen Guo ujawnił już publicznie 28 z 30 składników swojego produktu i ma nadzieję na bliskie opublikowanie pełnej formuły swojego leku. Wang wyznał reporterowi ASIAWEEK, że ma nadzieję za pomocą nowoczesnej technologii naukowej na całkowite otwarcie sekretów Chińskiej Medycyny Ziołowej tak, by wiele tysiąęcy lat ukrywanych prawd i doświadczeń mogło wreszcie ujrzeć światło dzienne.

Międzynarodowy Związek Zwalczania Raka (International Cancer Rehabilitation Association) zaoferował swoją pomoc w przywróceniu nadziei na zwycięstwo w walce z chorobami nowotworowymi.

Panna Chen Yeh Wu miała oczy we łzach otrzymując od Międzynarodowego Związku Zwalczania Raka (International Rehabilitation Association) Eliksir “Tian Xian”. W wieku 28 lat wykryto guza wielkości orzeszka ziemnego w jej krtani. Diagnoza jednoznacznie potwierdzała raka. Nowotwór w szybkim tempie rozprzestrzenił się w układzie limfatycznym atakując węzły chłonne. Panna Chen, zaczęła zażywać wtedy Eliksir “Tian Xian”.

Panna Chen nie jest osobą bogatą. Północno-Tajwańska Ke Lung “Love District”, będąca organizacją charytatywną przedstawiła chorobę Panny Chan Międzynarodowemu Związkowi Zwalczania Raka. Związek zadecydował się wesprzeć ją w jej finansowych trudnościach wysyłając jej darmowo Eliksir Tian Xian. Po stosunkowo krótkim zażywaniu leku jej stan uległ znacznej poprawie. Międzynarodowy Związek Zwalczania Raka istnieje już od z górą 5 lat. Ponad 1000 pacjentów oraz członków ich rodzin co roku otrzymuje jego darmowe wsparcie.

Matka jej Prezesa Lu Ji Wei była również chora na raka. Wykryto u niej raka płuc przepowiadając jej jedynie 3 miesiące życia, kiedy jej syn Lu dał jej Eliksir “Tian Xian” by złagodzić jej ból i cierpienie. Zmarła 17 miesięcy później. Jakkolwiek przyczyną jej śmierci nie był rak, lecz osłabienie pracy serca spowodowane zmianami o charakterze cukrzycowym. Śmierć matki Prezesa Lu, którą przeżył w bardzo ciężki sposób skłoniła go do poświęcenia się pomocy innym ludziom chorym na raka.

Pan Lu, wespół z kilkoma przyjaciółmi użył nazwy “International Rehabilitation” dla założenia fundacji w celu niesienia pomocy ludziom walczącym z rakiem. Gromadząc różne pomocne informacje, publicznie ogłosili swoje przesłanie walki z chorobami nowotworowymi. Pan Lu towarzyszył  Profesorowi Wang w jego wyjazdach do krajów Południowo-wschodniej Azji, Japonii, Tajwanu i Hong Kongu gdzie prowadzili bezpłatne prelekcje i konsultacje. Celem ich było promowanie wiedzy o sposobach zapobiegania chorobom nowotworowym i edukacji społecznej na temat wykrywania wczesnych symptomów chorób nowotworowych i  skutecznych metod ich leczenia.

Ostatnio organizacja pomogła w zakupie najnowszego amerykańskiego mikroskopu elektronowego (z 15.000 X powiększeniem) pozwalającego na wspólne śledzenie na ciekłokrystalicznym monitorze przez lekarza i pacjenta postępu choroby i wpływu na nią przyjmowanego leku. “Obserwacja na własne oczy efektów leczenia pozwala pacjentom na odzyskanie wiary w siebie i w zwalczenie tej choroby”  Lu twierdzi, że ” Związek ma na celu nie tylko niesienie pomocy w leczeniu pacjentów, ale także pomoc w zapobieganiu chorobom nowotworowym i diagnozowaniu ich we wczesnym stadium zaawansowania”. Lu twierdzi, że Pacjenci chorzy na raka (oprócz leków) potrzebują szczególnej opieki i miłości. Od początku 1995 roku organizacja Pana Lu  prowadziła wiele międzynarodowych akcji mających na celu solidarność z ludźmi chorymi na raka.

Na corocznym zjeździe organizacji obdarowani w różny sposób ludzie dzielą się swoimi doświadczeniami, wspierając się wzajemnie. “Nie poddamy się łatwo” ( nie tylko pacjenci, lecz także onkolodzy). Organizacja pomaga również ekspertom zwiększyć ich przekonanie do pomagania innym. Lu ostatecznie radzi by zapewniać pacjentom czułą opiekę i utrwalać ich w przekonaniu, że mogą wygrać z chorobą. I to właśnie jest prawdziwym, nadrzędnym celem jego organizacji.

*Powyższe tłumaczenie zostało wykonane przez Green & Gold International Exports.  Otrzymano na nie pozwolenie oryginalnego chińskiego autora. Powyższe informacje są podane tylko do wyłącznej wiedzy czytelnika.