Chiński Lekarz W Swojej Książce Twierdzi, Że Potrafi Wyleczyć Raka

Published Date: January 16, 2017

WANG Zhen Guo, w swojej książce “The Cancer Terminator,” ,”( Pogromca Raka) opisuje swoje życiowe zainteresowanie medycyną i krucjatę przeciwko rakowi z użyciem swych ziołowych kuracji.

Używając leku znanego pod nazwą Eliksiru “tian xian”, Wang opisuje we własnej książce swoje wczesne próby, sukcesy i porażki w leczeniu nowotworów, włączając w to próbę ocalenia od tej choroby przy jego pomocy własnego teścia.

Wang również omawia w swojej nowej książce zasady Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, samą chorobę nowotworową jak i Zachodnie sposoby jej leczenia w rozumieniu Współczesnej Medycyny Klinicznej. W dalszych rozdziałach przedstawia statystykę skuteczności własnej metody i rekordowe wyniki jakie udało mu się osiągnąć przy użyciu Eliksiru tian xian. Wang omawia tu również niektóre przykłady polepszenia stanu pacjentów polegające na eliminacji alleviation of dysphagia, anoreksji i bólu mięśni charakterystycznych w przypadku raka żołądka i przełyku. Nadmienia również w swojej książce, że Amerykański Narodowy Instytut do walki z Rakiem niezależnie testował “Tian Xian” i potwierdził jego ogromnie silne anty-nowotworowe właściwości.

*fragmenty wyjątków z gazety Philippine Daily Inquirer (13 marca, 1999 r.)