‘Eliksir,’ Lekarstwo Na Raka ? wg Dr. Jose De Ubaldo

Published Date: January 16, 2017

PREZENTACJA NA KONGRESIE “HEALTHY HEART”.

Rep. Alex G. Bascug (z prawej), Wicedyrektor Narodowego Komitetu Zdrowia, ogląda pogromcę raka Eliksir China’s No. 1 Tian Xian dystrybuowany na Filipinach przez Green and Gold International Exports. obok Dr. Ramon Ricardo Roque, Naczelny Dyrektor Administracyjny i Dr. Josef De Ubaldo, Prezes Filipińskiego Stowarzyszenia Medycyny Naturalnej i Ochrony Środowiska Naturalnego. Wystawa “Happy Healthy Heart” odbyła się 24 lutego 1999 r. w Batasan, Quezon City na Filipinach.

‘ELIKSIR,’ LEKARSTWO NA RAKA ?
Wg DR. JOSE DE UBALDO

Fragmenty publikacji w Manila Bulletin str. B-17 (17 luty 1999 r.)

Rak jest jedną z chorób, której rodzaj ludzki obawia się najbardziej. Każde lekarstwo, które mogłoby skutecznie, w dużym stopniu leczyć tę chorobę bez poważnych efektów ubocznych mogłoby być śmiało uznane jako jedno z największych osiągnięć tego tysiąclecia.

Współczesny świat zrodził wielu szarlatanów oferujących fałszywe nadzieje i metody lecznicze, jednak rak nadal pozostaje uznawany za największą nieuleczalną współczesną chorobę będącą źródłem wielu ludzkich nieszczęść. Taki stan rzeczy zrodził ogromny sceptycyzm wobec nowych, “cudownych” metod leczenia raka zarówno w środowiskach naukowych jak i wśród laików.

Współcześni pacjenci bardzo ufają swoim lekarzom. Z powodu opinii klasycznej medycyny klinicznej będącej dominującą formą opieki zdrowotnej w wielu krajach, ludzie zwykli uznawać oferowane przez nią anty-nowotworowe terapie jako jedyne i najbardziej wiarygodne ze wszystkich. Takie myślenie niestety często blokuje w praktyce stosowanie wszystkich pozostałych, potencjalnie skutecznych metod leczenia nowotworów wywodzących się z innych tradycji leczniczych .

W swojej książce “Pogromca Raka” (ang. Cancer Terminator), profesor Wang Zhen Guo przedstawia swoje intrygujące spostrzeżenia dotyczące jednej z takich właśnie anty-nowotworowych kuracji. Po raz pierwszy sprawa nabiera rozgłosu, gdy pewien wynalazca innego opatentowanego leku wysunął fałszywe zarzuty wobec Wanga i wyprodukowanego przez niego specyfiku. Wang nie przejął się tym wcale, obiektywnie starając się dowieść prawdy : twierdził z uporem, że jego lekarstwo skutecznie pomaga wyleczyć raka. Wang zapewne zdawał sobie sprawę, że ludzie mają ogromne wątpliwości co do słuszności jego twierdzenia, dlatego też we wstępie do swojej książki odkrywa wiele prawd na temat tej choroby. Podejmuje dyskusję, obalając mit o niepokonalności raka i dowodzi, że nowotwór może być również skutecznie wyleczalnym schorzeniem.

Poniższy tekst jest wprowadzeniem, starającym się przybliżyć czytelnikowi pochodzenie Eliksiru Tian Xian. Narrator rozpoczyna od przytoczenia życiorysu Wanga i nurtującego całe jego życie zainteresowania medycyną. Jego wczesne próby leczenia ludzi za pomocą przygotowywanych przez niego ziołowych leków są bardzo interesujące i mocno wiarygodne, gdyż z wielką starannością, jednakowo ściśle odnotowuje on swoje sukcesy jak i porażki. Dodatkowo niejako, równolegle do własnej, przedstawianej przez siebie historii Wang maluje portret krainy Changbaishan opisując jej naturalne bogactwo wielu gatunków ziół leczniczych.

Narrator cały czas wskazuje na jego stałą koncentrację na leczniczej krucjacie przeciwko największemu jego wrogowi – nowotworom. Jego wczesne próby ich leczenia często zawodziły, ponownie sprowadzając go do punktu wyjścia (jego własny teść był jednym z tych, których nie udało mu się uratować za pomocą początkowo robionych przez niego tabletek), lecz Wang wciąż ciężko pracując nad ulepszoną formułą leku trwał w swoich samotnych wysiłkach pokonania raka. Ostatecznie jego lekarstwo osiągnęło ponad 80-cio procentową skuteczność leczniczą, co przedstawia w dalszych rozdziałach swojej książki.

Osiągnięcie Wanga zyskało w Chinach powszechne uznanie. Otrzymuje rządowe wsparcie oraz zostaje laureatem wielu międzynarodowych nagród za swój wynalazek. Jest również desygnowany na Prezydenta Związku Walki z Rakiem w prowincji Jilin. Formuła jego leku ciągle się ulepsza i zmienia się z poprzedniej formy tabletek Tian Xian w Eliksir Tian Xian.

W opisie autora bardzo ważną i znamienną rzeczą jest jego właściwa znajomość i głębokie zrozumienie zasad Medycyny Chińskiej, natury samego raka i Zachodniej, współczesnej Medycyny Klinicznej. Wang ujawnia 95% tajemniczego składu Eliksiru Tian Xian i opowiada w jaki sposób przez długie lata badań ostatecznie doszedł do pełnej formuły swojego leku samodzielnie eksperymentując oraz studiując stare Chińskie przepisy medyczne.

Autor z ogromnym wyczuciem w pełni autorytatywnie i jasno wyjaśnia nam chińską koncepcję rozumienia zarówno choroby jak i metod jej leczenia.

Z książki w oczywisty sposób wynika, że autor wcale nie twierdzi, że jego formuła leku jest całkowitym panaceum na raka. Uczciwie natomiast prezentuje wyniki swoich badań dla udowodnienia swego osiągnięcia. Chociaż inni badacze często mają większe naukowe podstawy wiedzy o nowotworach, Wang wykazuje, że jego wiedza o tej chorobie dotyka samego sedna jej natury.

W sprawie bezpłatnej literatury dotyczącej chorób nowotworowych (niestety obecnie tylko w języku angielskim) można dzwonić pod numer : +(632) 415 8714 lub 781 9370 lub 416 2951.